מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי מזרנים בדרום

אם יש לכם מזרנים מעל שנה בבית חשוב לבצע בהם כל תקופה ניקוי מזרנים בדרום. יש במזרנים לכלוך חיידקים ומחוללי אלרגיה ורק ניקוי מקצועי ויסודי עם חומרים מחטאים מיוחדים. חומרים ירוקים וטובים לסביבה יחזיר למזרנים רמת חיטוי וניקוי נאותות.

 

 

מה תפקידו של ניקוי יסודי מקצועי?

ניקוי מקצועי יסודי מחטא את הסיבים של המזרן בצורה יסודית ומונע לתקופה ארוכה הצטברות של חיידקים ולכלוך בסיבים של המזרן ובין הסיבים של המזרן. יש חומרים שונים אשר משתמשים בהם לניקוי מזרנים. שילוב של חומר פחמני עם חום גבוה מביא לתוצאות מרשימות של ניקוי וחיטוי של המזרנים. ניקוי וחיטוי יסודי כזה מחטא 98% של מחללי אלרגיה ומחטא כמעט באופן מוחלט חיידקים שהצטברו במזרון כי הגיעו אליו מאויר החדר.

לשפר את בריאות בני המשפחה

אם יש לכם שפעות חוזרות ובאופן כללי אתם חולים הרבה ייתכן שמה שתורם לכך הוא מזרן לא מחוטא וחיטוי וניקוי מקצועי של המזרן יכול לעזור מאוד. אנחנו חברה איכותית ורצינית עם עובדים ותיקים מוכרים ומקצועיים אשר מנקים בצורה רצינית ויסודית ואתם יכולים להכניס אותם הביתה בלב שקט.

מזרן לבן

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חברה אמינה ומסודרת

אנחנו חברה מסודרת ואמינה עם כתובת, ובודקים בקפדנות את תפקודם של העובדים שלנו כדי להעניק לכם תמיד את השירות הטוב ביותר. החברה שלנו מנוהלת ברצינות ובמקצועיות. אנו מעבירים לעובדים שלנו הכשרות וקורסים כדי שיבצעו את תפקידם עבור הלקוחות שלנו בצורה הטובה והמקצועית ביותר. אנו מקפידים על לוחות זמנים ומכבדים את הזמן שלכם. כאשר אתם קובעים איתנו שעה נגיע בצורה מדויקת ונבצע את תהליך הניקוי בצורה רצינית וזריזה ומקצועית.

עובדים עם חומרים מתקדמים וידידותיים לסביבה

אנו עובדים עם מיטב החומרים המתקדמים ביותר חומרים איכותיים שעושים את העבודה מנקים כתמיד ומנקים מחיידקים ומחוללי אלרגיה משתמשים בחום ובחומרים מחטאים כדי לנקות בצורה יסודית את המזרנים שלכם.

 

לחסוך ולא להחליף מזרן

אם לא מנקים מקצועי מזרנים צריך להחליף אותם לשנה או שנתיים מזרנים זה דבר לא זול אם יש לכם מזרן נוח שאתם אוהבים, או מזרן יקר הרבה יותר. משתלם להתקשר אלינו ולהזמין ניקיון יסודי מאשר להחליף את המזרן. אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר כדי לקבל מידע מקיף על שיטות הניקיון שלנו ועל מחירים נייעץ לכם חינם בטלפון ונסביר לכם על שירות הניקיון לספות ולמזרונים שאנו מבצעים במסירות ובמקצועיות.

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.