מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי מזרנים בחיפה

אם יש לכם בבית מזרנים שנמצאים בבית מעל שנה חשוב מאוד לבצע בהם ניקוי מזרנים בחיפה או בכל אזור אחר בארץ. אנו מגיעים לכל מקום בארץ ומבצעים בבית שלכם ניקוי מזרנים או ניקוי ספות ולמעשה ניקוי של כל סוגי הריפוד כורסאות, וכיוצא בזה.

טיפול בכתמים

יש אנשים שמגלים לצערם שיש על המזרנים פתאום כתם שהם לא מצליחים להוריד. אנחנו ברוב המקרים נוכל לרענן ולחדש את המזרנים שלכם ולהוריד בצורה יסודית את הכתמים מתוך המזרנים שלכם.

למה כ"כ חשוב לנקות מזרנים?

רוב הזמן שאנו חיים אנחנו בבית וחצי מהזמן הזה אנחנו נמצאים במיטה זה אומר שני דברים שהמזרנים שלכם סופגים הרבה לכלוך וחיידקים מכל מיני סוגים וגם שחשוב מאוד לנקות את המזרנים כל תקופה כדי לשמור על הבריאות שלכם ועל הבריאות של בני המשפחה שלכם אם תראו את כמויות הלכלוך שאנו מוציאים מהמזרנים שלכם תידהמו יש במזרנים סוגים רבים של לכלוך יש חיידקים בקטריות, פטריות חיידקים מחוללי אלרגיה, לכלוך ועד חומרים שחייבים ממש לנקות ולרענן כל תקופה. החומרים האלה לא נעלמים ולא נהרסים מניקוי רגיל וביתי של המזרנים.

 

ניקוי מזרנים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צורך בניקוי מקצועי

יש צורך בניקוי מקצועי ורציני עם חומרים מיוחדים שמורידים כמעט את כל החומרים מעוררי האלרגיה וגם את כל הבקטריות והחיידקים. טוב שיש ניקוי מקצועי של מזרנים שמאפשר לכם ליהנות ממזרנים נקיים מבריקים יותר ומחוטאים היטב.

 

למה מזרנים כ"כ מתלכלכים?

מה שאנשים לא יודעים הוא שהכיסוי של מזרנים הבד החיצוני שלהם הוא כמו פילטר שלוכד בתוכו הרבה חיידקים מכל הסוגים ומחוללי אלרגיה.האוויר של החדר שיש בו אלרגנים וחיידקים עובר בתוך המזרן והמזרן לוכד בתוכו כמויות רבות של חיידקים של מחוללי אלרגיה. חייבים לטפל בכך ולנקות את המזרנים ואת כל הריפוד בבית כל תקופה מפני החיידקים ומחוללי האלרגיה האלה. ניקוי עמוק ומקצועי מסייע למזרנים ולריפוד הספות להישאר נקי ולהמשיך לסנן בצורה טובה את החיידקים והבקטריות מתוך האור בסלון שלנו ובחדר השינה.

סוגים שונים של ניקוי

יש סוגים שונים של ניקוי יש ניקוי בעזרת חומרים אקולוגיים ובלתי מזיקים לסביבה לילדים בבית ולבעלי חיים, יש ניקוי שמשלב קיטור בחום גבוה מה  שמחטא את הריפוד של המזרנים ומנקה אותם בצורה יסודית, יש חומרים טבעיים שמוחדרים למזרון והם לוכדים לכלוך, בקטריה וחיידקים מחוללי אלרגיה ומוצאים אותם החוצה על פני המזרן החומרים האלה שלוכדים את הלכלוך מוסרים על החיידקים והלכלוך מהמזרן ומשאירים מזרן נקי, רענן ומחוטא. ניתן להוסיף לחומרי הניקוי חומרים מחטאים מיוחדים שמעלים אף יותר את רמת החיטוי והניקוי של מזרנים וספות בבית.

 

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.