מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים פרסיים

ניקוי שטיחים פרסיים בצורה יעילה ע”י מומחים

קצת על סוג השטיח

שטיחים פרסים הם שטיחי יוקרה המאופיינים בעיצובים מרהיבים ובעלי איכות גבוהה במיוחד. הם נארגים בעבודות יד מרהיבות עם צבעים איכותיים חדים ובוהקים.

יחודו של השטיח הפרסי הוא במוטיבים, הצבעים, ובאיכות הצמר.

ברובם המוחלט השטיחים הללו הם מלבניים, אולם ניתן למצוא גם שטיחים עגולים. המוטיבים הראשיים עליהם הם פרחים, צורות גאומטריות, או תמונות ציד וגנים, במיטב המסורת המזרחית.

החלוקה העיקרית היא בין השטיחים העירוניים לבין השטיחים השבטיים הנארגים על ידי נוודים. השטיחים העירוניים הם בעלי צפיפות סיבים גבוהה יותר מאשר השטיחים השבטיים.

ניקוי שטיח פרסי

עובדה זאת חשובה מכיוון שכלל שהסיבים צפופים יותר כך נשמרת עמידותו של השטיח במרוצת השנים כנגד מפגעים ושימוש יומיומי כגון השתפשפות מרקם הסיבים או יתרה מכך התקרחות ודלילות. עקב סיבה זאת השטיחים העירוניים בעלי צפיפות הסיבים הגבוהה יותר נחשבים לאיכותיים ויקרים יותר.

הבדל נוסף בין השטיחים העירוניים לאלו השבטיים הוא במוטיבים הנארגים עליהם. בשטיחים העירוניים נראה מוטיבים כגון פרחים לדוגמא, ואילו בשטיחים השבטיים נראה יותר צורות גאומטריות מאשר פרחים.

איכות השטיח הפרסי

איכות השטיח הפרסי נמדדת בראש ובראשונה באיכות צמר השטיח. ולכן בשטיחים האיכותיים יותר נמצא צמר הנגזז אחת לשנה בעת הגז, מטלאים צעירים. לאחר מכן צובעים את הצמר האיכותי בצבעים המופקים מצמחים שונים או בעזרת תהליכים כימיים ליצור צבעים כדוגמת הצבע הירוק שתהליך הפקתו בימי קדם לקח זמן רב ומהווה את אחת הסיבות ליוקר העצום ולערך האומנותי של השטיחים הללו.

יש תמיד לצחצח ולנקות שטיח שנארג בעבודת יד לאחר השטיפה והניקוי. צריך כמובן להיזהר בעת ניקוי שטיחים פרסיים כדי לא לשבור חלילה את השטיח או לגרום למצב שבו השטיח לא יוכל להתייבש באופן שווה משני צדדיו. זאת הסיבה העיקרית מדוע יש לפנות למומחים בתחום שנחשבים מקצוענים כמו בחברת גל אור.

שטיח פרסי צריך להיות מסובב באופן קבוע כדי לפזר את אופן קבלת הליכלוך עליו בצורה יותר שווה. בעת ניקוי שטיח פרסי יש להשתמש במים רכים וכן לשפשף את השטיח בעדינות בתוך הסיבים שלו עמוק ככל הניתן. שטיח שכזה צריך לנקות אחת לשנה-שנתיים בידי אנשים מהתחום ושלא ישתמשו בכימיקלים הרסניים מדי משום שניקוי חובבני יכול לפרק את האשכולות המחזיקים של השטיח ולפורר אותו. לפיכך צריך לעבוד עם הסיבים ובהבנת האריגה.

כמו כן יש לבצע בדיקה תקופתית להתיישבות עש או חיפושיות על גבי הסיבים או השתרשותם עמוק בפנים. ניתן תמיד להתייעץ עם מומחה לניקוי שטיחים בנושא זה.

למידע נוסף אודות ניקוי והחזקת שטיחים פרסיים – לחצו כאן

 

ניקוי שטיח שאגי

ניקוי שטיח שאגי

  ניקוי ואחזקה שוטפת לשטיח שאגי מקצועי   שטיחי שאגי תופסים תאוצה בשוק והינם מהפופולריים ביותר בישראל, ואם זה בגלל מחירם הזול יחסית, נוחותם והמראה החמים והמפנק במיוחד בחודשי החורף הקרירים. שטיחי השאגי נחלקים לשתי קבוצות עיקריות שטיחי שאגי העשויים …

ניקוי שטיח קילים

ניקוי שטיח

שטיחים קילים הם שטיחי יוקרה הדורשים יחס מיוחד בעת הניקוי. ניקוי נכון ומוצלח של השטיחים הוא אומנות מקצועית הנרכשת רק לאחר ניסיון רב בתחום. שטיחי קילים נחשבים לשטיחי יוקרה בעלי איכות גבוהה ומראה יפה ומרהיב.

איך תדעו היכן מומלץ לבצע ניקוי שטיחים?

ניקוי שטיח

הרבה דברים עוברים על השטיח שלכם מאז שקניתם אותו ושמתם אותו במרכז הבית. ילדים ששיחקו ולכלכו את השטיח, אורחים שהגיעו עם לכלוך בנעליים ודרכו עליו, חיית מחמד שעשתה את צרכיה, אלכוהול או קפה שנשפך ועוד הרבה סוגים אחרים של כתמים שגרמו לשטיח שלכם לאבד מיופיו ההתחלתי.

איך ניקוי שטיחים עד ביתנו בהרצליה חסך לנו אלפי שקלים

גל אור המובילה בניקוי שטיחים וריפודים

משפחת רבינוביץ’ גרה מזה מספר שנים בעיר הרצליה וחיה בבית עם ילדים קטנים ושני כלבים חמודים. כשהזוג רבינוביץ’ נישאה לפני 8 שנים הם קנו שטיח קזאק בעבודת יד ושילמו עליו מיליון תועפות. השטיח מהסגנון הקווקזי הזה נבחר בקפידה על ידי מעצבת הפנים שעבדו איתה דאז מתוך כוונה להעניק צבעוניות לבית ולהפוך את הסלון למרכז העניינים בבית.

מה הדרך הנכונה ביותר לניקוי שטיחים איכותיים?

ניקוי שטיחים בחדרה

השקעתם את מיטב כספכם בשטיח איכותי כי אתם מביני עניין ויודעים כי שטיח הוא פריט עיצובי שיכול לשנות את המראה של הבית כולו. גם אם אתם מקפידים על נקיון השטיח וגם אם לא, לפעמים יהיה זה בלתי מן הנמנע שתצטרכו להיעזר בחברת ניקוי שטיחים מקצועית שתחזיר את החיות לשטיח שלכם. אם הצטברו כתמים, ריחות והשטיח איבד את צבעו במרוצת השנים, אין זה סיבה מוצדקת לקניית שטיח חדש.

ניקוי שטיח סיני אוריינטלי

ניקוי שטיח סיני אוריינטלי

ניקוי שטיח סיני אוריינטלי – כללי הזהב לניקוי מקצועי ויסודי שטיחים סינים או שטיחים אוריינטליים הם משאת הנפש של כל מי שחובב שטיחים ומבין בשטיחים. השטיחים הסיניים מיוצרים מצמר או ממשי והם שזורים במוטיבים הלקוחים מהאומנות הסינית כמו פרחים, עלים או בעלי חיים.

ניקוי שטיח כרמל – קינג דיויד

ניקוי שטיח קלאסי

שטיחי כרמל הם בין השטיחים הנפוצים ביותר בישראל וגם בעולם הגדול. שטיח נקי ורענן משפיע על האווירה הטובה והנעימה בבית, שטיח מרופט ומלוכלך, פוגם באווירה ובעיצוב הבית. ניקוי שטיחים באמצעות שואב האבק ישמור על ניקיון השטיח, אך לא תמיד זה מספיק.

חידוש שטיחים במחירים נוחים לכל כיס

גל אור המובילה בניקוי שטיחים וריפודים

השטיח שלכם כבר לא נראה כמו בעבר ושקלתם להחליף אותו? חשוב שתדעו שאתם יכולים לחדש את השטיח שלכם במחיר אטרקטיבי ולחסוך את קניית השטיח החדש. תלוי בסוג השטיח אבל ישנם הרבה שטיחים הכרוכים בהוצאה רצינית שרובנו היה מעדיף להימנע ממנה.

ניקוי השטיחים המקצועי ביותר בחולון

ניקוי שטיח

גם לתושבי העיר חולון מגיעה חברת ניקוי שטיחים מקצועית גם תושבי חולון יודעים שהשטיח הוא אחד פרטי העיצוב המרכזיים בבית. הדומיננטיות של השטיח כה חזקה שלמעשה הוא זה הנותן את הטון העיצובי בבית. מכאן ניתן להסיק כי אם ברשותנו שטיח …

ניקוי שטיחים בקריות

ניקוי שטיח

עמליה תושבת הקריות מספרת איך חברת גל אור חסכו לה קניית שטיח חדש שמי עמליה, אם לשני זעטוטים קטנים וגם יש לנו כלב גולדן מדהים בשם צ’ארלי. הבית שלי תמיד מתוקתק ותמיד נקי ומריח טוב אבל יש משהו אחד שמפריע …

ניקוי שטיח תורכי

ניקוי שטיח אפגני

שטיח תורכי אותנטי הוא שטיח המעוגן במסורת שעליה הוא נשען. מאחורי השטיחים התורכיים עומדות הנשים התורכיות שאורגות אותם במשך חודשים ארוכים ולפעמים גם שנים. שטיחים טורקיים ידועים גם בשמם הנוסף “שטיחים אנטוליים”, מאחר ורובם מיוצרים בעיר אנטליה שבטורקיה.

אנו מקווים שעזרנו לכם במעט, נשמח לעזור בכל שאלה,
חברת גל אור.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.