מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים בפתח תקווה

במידה ואתם עומדים לפני ניסיון לניקוי השטיח הביתי שלכם בכוחות עצמכם, אנחנו שמחים שתפסנו אתכם בזמן. במידה ואתם כבר אחרי הניסיונות וגיליתם על בשרכם (או על שטיחכם) את ההשלכות הרות האסון של הניקוי הביתי הלא מקצועי, אנחנו משתתפים בצערכם, אבל מעוניינים להבהיר לכם שלא הכל אבוד. שימו לב – כיום קיימים בשוק תכשירי הניקיון לא מעט מוצרים שמתאימים לניקוי של שטיחים ביתיים. למען ההגינות חשוב מאוד לציין שישנם לא מעט תכשירים שעושים עבודה מצוינת באופן יחסי, אך עם זאת לא כל תכשיר מתאים לכל סוג של אריג או סיבים ולא כל תכשיר מתאים לטיפול בכל סוגי הכתמים. כך למשל שטיח מרוקאי עבה וצבעוני שניזוק מכתמים של דיו שחור ידרוש טיפול אחר משטיח פרסי שנפלה עליו ארוחת הצהריים (שהכילה במקרה פסטה ברוטב עגבניות). יתרה מכל זה, ישנם כתמים שפשוט לא ניתן להסיר באמצעים ביתיים וזה המקום להכניס לתמונה את החברות המקצועיות.

 

מהו ניקוי שטיחים מקצועי?

לרוב ניקוי שטיחים מקצועי לא מתבצע בבית הלקוח פשוט משום שכדי לנקות שטיחים באופן מקצועי צריך הרבה יותר מתכשירי ניקיון. אנחנו מדברים כמובן על ציוד מיוחד שנעשה בו שימוש בתחום ניקוי השטיחים. כך למשל ישנו ציוד מיוחד לאבחון סוג האריג והסיבים שנדרש כדי לדעת באילו טכניקות להשתמש. כמו כן ישנן מכונות מיוחדות שמיועדות למתיחת השטיח, מכונות מיוחדות שמיועדות לייבוש השטיח וכן כמובן אמבטיות להשריה, צינורות להתזת מים בלחץ גבוה, מברשות ייעודיות לניקוי הסוגים השונים של השטיחים ועוד. חשבו על זה כך – השטיח שלכם נתן לכם כל מה שיש לו, נתן לכם לדרוך עליו, העניק לכם מיופיו, הגן עליכם מפני קור הרצפה ותרם תרומה משמעותית לעיצוב של החדר שלכם, האם לא מגיע לו קצת יותר מאשר אותו תכשיר ניקיון גנרי?

להחזיר עטרה ליושנה

ובכן, אם אתם מסכימים אתנו, זה הזמן ליצור קשר עם חברת ניקוי שטיחים בפתח תקווה ולהראות לשטיח שלכם בדיוק כמה אתם אוהבים אותו. אנחנו בטוחים שבסופו של התהליך אתם תודו לנו כשתפגשו חבר צמרירי שלא פגשתם כבר זמן רב. בהצלחה.

מחירון החברה ניקוי שטיחים מקצועי לקוחות ממליצים

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .