מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים ברמת גן

ישנם בעלי שטיחים רבים שלא מודעים לאפשרות של הזמנת שירות ניקוי שטיחים ברמת גן וכתוצאה מכך מחליפים שטיחים לעתים יחסית קרובות. מטבע הדברים המיקום של השטיח על הרצפה הופך אותו לפגיע באופן יחסי לצבירת אבק וקרדית אבק, ומגוון רחב של מפגעים שנכנעים לכוח המשיכה ונופלים באופן טבעי לרצפה. בנוסף לכך, מאחר ולרוב השטיח ממוקם בסלון, הוא נמצא בעמדת נחיתות והינו חשוף למשל לנזקים שעלולה לגרום לו כוס יין סוררת, ארוחת ערב שנפלה בטעות או אפילו עקבות רגליים שדרכו על שלולית בוצית בדרך הביתה. עם זאת, למרות ששטיח מלוכלך יכול להוות מראה עצוב ביותר, אל לכם למהר ולהחליפו באחר. כיום ניתן פשוט לחייג ולהזמין חברת ניקוי שטיחים ולהתחדש תוך זמן קצר בשטיח חדש מבלי להוציא סכומי כסף אדירים.

לזרוק זה לבזבז

חשבו לרגע על כל הדברים שאתם מתקנים במקום לזרוק. בדרך כלל מדובר על מוצרים יקרים, הלא כך? ובכן, במידה ותרצו להתחדש בשטיח איכותי, דעו לכם כי ישנו סיכוי לא רע שתיאלצו להיפרד מכמה אלפי ₪ ועל כך אנחנו כותבים – לא חבל על הכסף? במידה ואתם מאמינים שאת הכתמים שלכם לא ניתן לנקות בשום אופן כיוון שעל השטיח שלכם נשפך יין, נפלה פסטה ברוטב עגבניות אדום במיוחד או שאפילו השפריצו עליו טיפות של דיו, אל דאגה – חומרי הניקוי המודרניים ותכשירי הניקיון שיוצרו לאחרונה מספקים תוצאות מידיות ומפתיעות בצורה בלתי רגילה. אז במקום לזרוק או להעביר את השטיח הלאה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק ליצור קשר עם חברת גל אור לניקוי שטיחים ותוך זמן קצר לעשות היכרות מחודשת עם חבר שלא ראיתם כבר הרבה מאוד זמן.

 

ניקוי שטיחים – הרבה יותר מחיסכון

מעבר לעובדה שניקוי שטיח היא פעולה חסכונית כיוון שהיא חוסכת את הצורך ברכישה של שטיח חדש, הרי שמדובר על חיסכון באנרגיה. מאחר וכבר התרגלתם למראה של השטיח שלכם ומאחר והוא מתאים לריהוט, לצבע הקירות ואפילו לכם, הרי שכדי לאתר שטיח שמשתלב בעיצוב של החדר בצורה נפלאה כל כך תצטרכו לכתת את רגליכם בין חנויות שטיחים ולא בטוח שתמצאו את מבוקשכם במהירות רבה כל כך. אי לכך, במקום להתרוצץ, להתמקח, לבזבז כסף ובסופו של דבר למצוא תחליף לא ממש הולם, צרו קשר עם אנשי מקצוע שמתמחים בניקוי שטיחים ושלום על ישראל. בהצלחה ותתחדשו.

 

עם חברת גל אור תוכלו ליהנות משרותי ניקוי שטיחים בסטנדרטים הגבוהים ביותר

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של חברת גל אור וליהנות משירותי ניקוי שטיחים שיהפכו גם את השטיח שלכם לנקי מאין כמוהו.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

תמיד לשירותכם!

מחירון החברה ניקוי שטיחים מקצועי לקוחות ממליצים

לניקוי מזרונים ברמת גן

לניקוי ספות ברמת גן

לעמוד ניקוי שטיחים ראשי

בחזרה לעמוד ראשי

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .