מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים ברמת השרון

במידה והתנסיתם לאחרונה בניקוי עצמי של השטיח שלכם, והאמור לעיל לא צלח אנחנו מעוניינים להשתתף בצערכם, אך עוד ניתן לתקן! במידה ואתם שוקלים לעשות זאת, אנחנו שמחים שיש לנו את האפשרות להציע לכם אחרת. שימו לב – למרות שישנם תכשירים לא רעים בכלל על המדפים של רשתות השיווק שמיועדים עבור ניקוי שטיחים ביתיים, הרי ששימוש לא נכון בחומרים האלו עלול לגרום לנזק רציני מאוד שלעתים אפילו לא ניתן לתקן באופן מקצועי, הרבה כתמים אפשר לנסות לנקות לבד, אך התוצאות אינן מובטחות. אי לכך, קחו כמה דקות וקראו על התהליך המקצועי של ניקוי שטיחים לפני שאתם ניגשים למלאכה.

מה כולל ניקוי מקצועי של שטיחים?

השלב המקדים של כל תהליך ניקוי שטיחים מקצועי הוא שלב האבחון והסיווג. לפני שניתן לבחור את טכניקות הטיפול או את תכשירי הניקיון הספציפיים המתאימים לשטיח, יש לאבחן את סוג השטיח, את איכות הסיבים, את טכניקת האריגה וכמובן שגם את סוג הכתמים. רק לאחר מכן מתחילים לעבוד עם השטיח כששלב הניקוי הראשון כולל ניעור מקצועי של השטיח כדי להסיר שאריות של אבק וקרדית אבק, שיער וחול שעלולות להפריע בתהליך. לאחר שלא נותרו עוד שאריות על השטיח, משרים אותו באמבט מים גדול כשהוא פרוש לכל אורכו על מנת לרכך את הסיבים ואת החומרים שדבקו בשטיח ולאחר ההשריה פורשים את השטיח על משטח העבודה ומתחילים לטפל בכתמים באופן נקודתי. אם חשבתם שכאן מסתיים התהליך, טעות בידיכם. לאחר מכן הוא עובר מספר שטיפות שחלקן בלחץ גבוה וחלקן בלחץ נמוך, נהנה ממברשות עדינות שמברישות אותו בהתאם לתצורת הסיבים ובסיום התהליך זוכה לייבוש מקצועי באופן מבוקר וממוחשב. נשמע טוב? כעת הביטו על התרסיס או על קצף ניקוי שבידיכם ונסו להבין האם לא מגיע לשטיח שלכם קצת יותר מזה אחרי ששירת אתכם כל כך הרבה שנים?

לסיכומו של עניין

אם השטיח היפה שלכם כבר מזמן לא יפה, אם פח האשפה העירוני נראה לכם כמו מקום הולם יותר להניח בו את השטיח מאשר הרצפה של הבית או המשרד ואם ניסיתם לנקות כבר את הכתמים בכוחות עצמכם וכעת הוא נראה רע משנראה מוקדם יותר, זה הזמן לעשות את הצעד הנכון – צרו קשר עם חברת גל אור ניקוי שטיחים, והזמינו עוד היום ניקוי שטיחים ברמת השרון והשיבו עטרה ליושנה. לשטיח שלכם יש עוד סיכוי ואנחנו חושבים שמגיע לו שתתנו לו אותו.

 

עם חברת גל אור תוכלו ליהנות משרותי ניקוי שטיחים בסטנדרטים הגבוהים ביותר

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של חברת גל אור וליהנות משירותי ניקוי שטיחים שיהפכו גם את השטיח שלכם לנקי מאין כמוהו.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

תמיד לשירותכם!

מחירון החברה ניקוי שטיחים מקצועי לקוחות ממליצים

לניקוי מזרונים ברמת השרון

לניקוי ספות ברמת השרון

לעמוד ניקוי שטיחים ראשי

בחזרה לעמוד ראשי

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .