גל אור - חברה באמנת השירות בישראל
קופון שלנו כבר הורדתם?

באפליקציה שלנו חדשות, טיפים, קופונים, הזדמנויות, מבצעים עונתיים ועוד המון הפתעות. לחצו על הקישור המתאים.

תרשו לנו לגלות לכם סוד של מקצוענים...

הקדימו תרופה למכה! עם חומר דוחה כתמים מן המומלצים על ידי החברות המקצועיות בארץ ובעולם!
NeverWet חומר פלא לשמירה על ספות, שטיחים ומזרונים נקיים. דוחה מים, אבק, לכלוך, נוזלים, ועוד. קראו עוד כאן »

Rust-Oleum-NeverWet-pack-300x174

ליצירת קשר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר עבור עסקים

ניקוי שטיחים מקיר לקיר לעסקיםלכולנו חשוב לעבוד בסביבה נקייה ואסתטית. כשמדובר בבתי עסק, שמקבלים אליהם לקוחות רבים לאורך כל שעות היום, החשיבות לכך רבה עוד יותר. אם יש לכם משרד או עסק כלשהו, ובו שטיחים מקיר לקיר, תוכלו להיעזר בשירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר עבור עסקים, המציעים מענה נקודתי לעסק עצמו ופתרונות ניקוי ברמה גבוהה. כדי ליהנות מסביבה נעימה יותר, ובעיקר נקייה יותר, ניתן לשלב פתרונות ניקוי אלה, לצד אחרים, וזאת באופן קבוע מדי מספר חודשים.

 

מה מציעים במסגרתם שירות ניקוי שטיחים מקיר לקיר

שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר עבור עסקים, כמו אלה של חברת גל אור, מציעים מענה נקודתי לסוגים שונים של עסקים. בין אם מדובר במשרד, בחנות או אפילו במפעל גדול שבו יש שטיחים מקיר לקיר, חשוב לשמור על ניקיונם של השטיחים, הן עבור העובדים עצמם והן כדי להציע ללקוחות המגיעים אל המקום סביבה נעימה ומטופחת. שירותי ניקוי אלה, שיכולים להיעשות אחת לחודש, לחודשיים או בכל תדירות שבה תבחרו, כוללים שימוש בחומרי ניקיון איכותיים ובמכשירים ברמה גבוהה, שיחד מציעים ניקוי יסודי ומעמיק, אך כל זאת מבלי לפגוע בשטיח עצמו. לא משנה באיזה סוג של שטיח מקיר לקיר מדובר, חומרי הניקוי וגם המכשירים, שבהם נעשה שימוש, מתאימים את עצמם אל המקום ואל צרכיו המיוחדים ומציעים פתרון מצוין ולאורך זמן.

 

למה חשוב לשים לב כשבוחרים את חברת ניקוי השטיחים

  • מקצועיות – אם אתם מעוניינים להיעזר בשירותיה של חברת ניקוי שטיחים מסוג זה, חשוב כמובן שתוודאו שהיא אכן מציעה לכם פתרונות, שיתאימו אל הסביבה שבה אתם נמצאים. אם מדובר בכמות גדולה מאד של שטיחים, יש לוודא שחברת הניקוי יכולה להתמודד עם כמות זו ושברשותה הכלים המתאימים לעשות זאת.
  • מחיר – מומלץ לבצע סקר שוק קצר, המתייחס אל כמה חברות ניקוי שונות. במסגרת סקר שוק זה כדאי לבחון את העלויות הנדרשות עבור ניקוי השטיחים ואת השירותים הנוספים הנלווים לכך. התחרות בתחום זה היא רבה מאד ולעיתים גם עבור אותו השירות בדיוק אפשר למצוא טווח רחב של מחירים. סקר שוק יאפשר לכם לאתר את חברת הניקוי המתאימה ובעיקר זו שתציע לכם את הניקוי האיכותי ביותר.

[btn_carpet_links]

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה