מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי ספות באשקלון


 

החברה המובילה בישראל לניקוי ספות מגיעה גם לאשקלון.

 

גרים באשקלון? צריכים ניקוי ספות וריפודים? בחברתנו מתמחים בניקוי כל סוגי הספות והריפודים, עם שנים רבות של נסיון, שירות טוב ומקצועיות, אנו ממשיכים להיות החברה המובילה בישראל לניקוי ספות שטיחים וריפודים בכלל ובאשקלון בפרט.

אם הספות שלכם לא היו מלוכלות כנראה שלא הייתם מבקרים בדף הזה עכשיו. ובהתחשב בעובדה שלאניקוי ספה מריחות וכתמי שתן של בעלי חיים באמת ניתן לשבת יום יום על ספות מבלי שהילד ישפוך איזה כוס מים בטעות, או בלי שהכלב יצליח להתאפק עד שתוציאו אותו לסיבוב. זה לגמרי לגיטימי שהספה התלכלכה, ואת האמת?! זה לא אסון… לגמרי זה קטן עלינו.

טלפון קטן אלינו, ואנחנו אצלכם באשקלון,

עם מכונות מתקדמות במיוחד וחומרים אורגניים באישור מכון התקנים, אנחנו מחדשים את הספות והריפודים באופן מלא, ובעצם מחזירים את הספות למצבם הקודם. ללא כתמים, ללא ריחות, ללא ליכלוך, ללא אבק, ובעצם מחזירים עטרה ליושנה.

 

עדיין לא משוכנעים שנוריד את כל הכתמים?! הזמינו אותנו אליכם להדגמה חינם ללא התחייבות מבחינתכם, תתרשמו ותחליטו…

לא הייתם מרוצים?! לא שילמתם….

עם אלפי לקוחות מרוצים באשקלון ובכל הארץ, אנחנו נמשיך לתת את שירות ניקוי הספות הטוב ביותר, עם תוצאות הניקוי הגבוהות ביותר, בסופר ניקיון ובסופר מקצועיות.

התקשרו אלינו עוד עכשיו ואנחנו בדרך אליכם. עם ציוד וחומרי ניקוי מהטובים בעולם, ועם הרבה לב ורצון לחדש לכם את הספה, אנו נחסוך לכם אלפי שקלים, ונשאיר אתכם עם ספה סופר נקייה.

 

 

 

אז איך מתאמים ניקוי ספות?!

בשלב הראשון אתם מתקשרים אלינו, ומקבלים הצעת מחיר הוגנת, והסבר טלפוני מפורט על אופי הניקוי ועל שיטות העבודה שלנו, אתם קובעים איתנו תאריך ושעה שנוח לכם ואנו מיד אצלכם באשקלון.

בשלב השני אנו מגיעים אליכם לבית, מתרשמים מהספה, עושים היכרות קטנה עם הכתמים ונותנים לכם חוות דעת מקצועית, על הבד הספציפי שאותו רציתם לנקות, בנוסף אנו עושים על חשבוננו ללא התחייבות מבחינתכם הדגמה חינם על איזור בעייתי שאתם בוחרים (מומלץ לבצע את ההדגמה על האיזור המלוכלך ביותר בספה) על מנת שתראו ותתרשמו מרמת העבודה והמקצועיות, ותוכלו לקבל החלטה בהתאם אם מתאים לכם הניקוי, או שכבר תעדיפו לוותר על התהליך…

במידה והתרשמתם אנו מתחילים בניקוי עמוק יסודי ומקיף, הכולל את כל כריות הספה, הגב המושב והצדדים, עם שטיפה יסודית ושאיבה חזקה ועמוקה שתפרק את כל הליכלוך שהצטבר במהלך השנים, ותוציא את כל האבק שחדר לעומק הסיב, עד שהספה תקבל מראה חדש, ועד שאתם תגידו לנו, די, תפסיק, הספה מבריקה….

התקשרו עוד עכשיו אלינו, תתרשמו מהשירות והמקצועיות, ואנחנו נגיע אליכם לאשקלון, לניקוי שלא תשכחו אף פעם

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .