גל אור - חברה באמנת השירות בישראל
קופון שלנו כבר הורדתם?

באפליקציה שלנו חדשות, טיפים, קופונים, הזדמנויות, מבצעים עונתיים ועוד המון הפתעות. לחצו על הקישור המתאים.

תרשו לנו לגלות לכם סוד של מקצוענים...

הקדימו תרופה למכה! עם חומר דוחה כתמים מן המומלצים על ידי החברות המקצועיות בארץ ובעולם!
NeverWet חומר פלא לשמירה על ספות, שטיחים ומזרונים נקיים. דוחה מים, אבק, לכלוך, נוזלים, ועוד. קראו עוד כאן »

Rust-Oleum-NeverWet-pack-300x174

ליצירת קשר

ניקוי כתמים מספת פשתן

ניקוי כתמים מספת פשתן – להחזיר את המראה הרענן, נטול הכתמים

למה הספה מתלכלכת?

רכשתם ספת פשתן והיא מלאת כתמים, מה אתם עושים? בעיה מוכרת ולפעמים כואבת. הרי לפני מספר חודשים או שנים שילמתם ממיטב כספכם. למה הספה לא יכולה להישאר נקייה כמו בפעם הראשונה? השאלה רטורית כמובן. הרי יושבים על הספה כל כך הרבה פעמים, שוכבים עליה, אוכלים עליה, מלכלכים אותה, היא צוברת אבק, היא צוברת כתמים מסוגים שונים, לכן אי אפשר לצפות ממשהו חדש שמשתמשים בו, להישאר דנדש כאילו יצא זה הרגע מהחנות.

למה צריך חברת ניקיון מקצועית לניקוי ספות?

ניקוי ספות בד עם כתמים צריך לגשת עם תכשיר מסוים כי לכל כתם יש תכשיר ייחודי שחשוב להשתמש בו. תמיד חשוב לסיים עם מטלית יבשה את המלאכה, אך יש כתמים עקשנים במיוחד שלא תוכלו בכוחות עצמכם להסירם מהספה, וכאן נכנסת לפעולה חברת ניקוי ספת פשתן במלוא הכוח והרצון לסייע במיומנות הגבוהה הנדרשת.

תפקידו של נוזל הכלים בניקיון הספה

אם יש לכם תינוק קטן והחלפתם לו חיתול על ספת הפשתן, ייתכן שחתיכת צואה התערבבה בספה והטביעה חותמה. מה תעשו? כיצד תנקו? מים ולימון יעזרו. גם מים וחומץ ביחס של 50 אחוזים כל אחד יבצעו את המטלה נאמנה. חשוב להמתין מספר דקות ולייבש במטלית שאיננה רטובה. אם אותו תינוק קטנטן הטיל את מימיו ויצר כתם של שתן, גם במקרה כזה חשוב להשתמש במטלית לחה מהולה באבקת כביסה או בנוזל הכלים המונח לכם על השיש. כמה פשוט להשתמש במה שקיים במרחק נגיעה, אולם הניקיון במקרה זה אפשרי רק כשמדובר בכתם קטנטן ולא רציני במיוחד.

איך מנקים ספת פשתן?

הכתמים הקשים של הספות מצריכים טיפול מקצועי של חברת ניקיון מיומנת שיודעת איך להתמודד בעקשנות עם מה שצריך להסיר במהירות. הפשתן עשוי מצמח פשתן שממנו מייצרים את החומר הייחודי. יש לו מראה אקסקלוסיבי, אך רגישות גבוהה לצבירת כתמים ואבק, לכן צריך לקחת בחשבון את הניקיון המקצועי החשוב מכל. כשהספה באה במגע השמש היא הופכת ל"קבוצת סיכון" בפני עצמה, לכן היא צוברת כתמים מלכתחילה. אם כך, יש פשתן סינתטי ויש פשתן טבעי, וכדי לנקות את שתיהן צריך לזהות ממה נוצרו הכתמים. בחלק מהמקרים ניתן להסיר כתמים באמצעות שואב אבק, רק חשוב לשאוב אבק מכל כיוון אפשרי, גם מהמקומות הפחות בולטים לעין. שימו לב לכריות המושב ולמה שקורה תחתיהן, שימו לב לחריצים שבהם מצטבר לכלוך שלא תמיד שמים אליו לב. חומץ ומים ביחס של חמישים אחוזים כל אחד יכולים לסייע לניקיון של כתמים קלים. לאחר ניקוי הספה השתמשו במטלית לחה. רצוי לשפשף את הכתם בעזרת מברשת גיהוץ פשוטה. אחר כך להמתין, לשפשף, לנגב, והנה – התוצאה המדוגמת לפניכם.

חשוב כמובן להימנע מאקונומיקה ומחומרים פעילים שיסבו נזק. חשוב לחכות שהספה תתייבש לבד. מספר שעות יספק את המיטב, במיוחד בכתמים גדולים. אל תנסו לייבש בעצמכם, תנו לטבע לעשות את שלו, אחרת תיצרו כתמים חדשים לחינם. הקפידו כמובן במהלך התחזוקה השוטפת לבדוק מה אומרות הוראות היצרן הכתובות על הספה.

ניקוי ספות פשטן

מדוע חייב להתבצע ניקיון עמוק ולא שטחי בלבד?

ספת פשתן מורכבת מסיבים הנמצאים בזרעי הפשתן. עם הפשתן מייצרים כל מיני דברים, בהם ניירות, צבעים ותרופות. קל לנקות את ספות הפשתן בזכות העובדה שהיא מאווררת. הלכלוך קיים, אבל לא תמיד גלוי לעין משום שהוא נספג פנימה לתוך הבד, לכן הניקיון חייב להיות עמוק ולא למראית עין בלבד.

פשתן טבעי ופשתן סינתטי

ההבדל בין ספה העשויה פשתן טבעי לבין ספה העשויה פשתן סינתטי יצריך חומרי ניקיון שונים. אל תערבבו בפשתן טבעי חומרים כימיקלים כי זה יפגע באיכות של הספה, בצבע ובמראה הכללי. אם אתם לא יודעים להבחין ממה עשויה הספה שלכם – מפשתן טבעי או מלאכותי – חפשו בהוראות היצרן. אם גם אז אתם לא מבינים בדיוק ממה מורכבים החומרים, איש מיומן העוסק בניקיון ספות יוכל לומר לכם מאיזה חומר מעוצבת הספה וכיצד לנקות אותה ביסודיות מוחלטת.

קליפות של פירות הדר – התועלת שלהן בניקיון הכתמים

שילוב של נוזל כלים עם קליפות של פירות הדר בחלקן הפנימי יסייע לכם להסיר כתמים קלים, אך אין סיבה להתעקש אם הכתם לא יורד במהירות. זה פשוט סימן שאתם צריכים לשכור את שירותיו של איש מקצוע כי לחברה מקצועית יש המכשור הנכון, המומחים הנכונים, והצלחה מובטחת במאת האחוזים. הזרקת מים למשל ושאיבה ממעמקי הספה הן דרכים לגיטימיות בתחילת הניקיון. כמובן, לפני כן, יזהה המומחה ממה מורכבת הספה ומה מצב המראה הכללי שלה. ניקוי כתמים מספת פשתן על ידי מומחים יבטיח איכות ושמירה על מראה הספה כאילו זה עתה הגיעה אליכם היישר מחנות הרהיטים. החומר שיוחדר על ידי החברה יגיע למעמקי הספה ויסיר את כל הלכלוך המיותר. מיד לאחר מכן יוחדרו מים וישאבו הכל כנדרש, כך שתזכו לספה חדשה, ריחנית ונקייה.

כל הפעולות הכוללות ניקיון, חיטוי, הסרת כתמים, שאיבת חומרים מיותרים – יתבצעו באחריות כשתשכרו שירות של חברת ניקיון מומחית. ניקוי כתמים מספת פשתן דורש מיומנות גבוהה של אנשי מקצוע, אל תוותרו על נוכחותם כשהכתמים עקשנים במיוחד.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה