גל אור - חברה באמנת השירות בישראל
קופון שלנו כבר הורדתם?

באפליקציה שלנו חדשות, טיפים, קופונים, הזדמנויות, מבצעים עונתיים ועוד המון הפתעות. לחצו על הקישור המתאים.

תרשו לנו לגלות לכם סוד של מקצוענים...

הקדימו תרופה למכה! עם חומר דוחה כתמים מן המומלצים על ידי החברות המקצועיות בארץ ובעולם!
NeverWet חומר פלא לשמירה על ספות, שטיחים ומזרונים נקיים. דוחה מים, אבק, לכלוך, נוזלים, ועוד. קראו עוד כאן »

Rust-Oleum-NeverWet-pack-300x174

ליצירת קשר

ניקוי כתמים מספת משי

ניקוי ספת משי, איך עושים את זה נכון

כשהסטייל חשוב לכם – ספת משי תימצא בדירתכם

הסטייל אצלכם במקום הראשון, וזו הסיבה שרכשתם ספת משי ייחודית. כעת נשאלת השאלה איך לנקות אותה מכל מה שהיא צברה – הכתמים, האבק וכל השאר.

על פי המדריך לניקוי כתמים ניקוי כתמים מספת משי  היא מלאכה שדורשת מקצועיות ויסודיות. אומנם היופי הקורן של ספת המשי מרהיב במיוחד, נעים לשבת עליה כי המגע שלה בעל רכות מנצחת, וכמובן – כיף להתרווח עליה – להתיישב או לשכב מול הטלוויזיה ולצפות בסדרה שאתם אוהבים, להירדם או סתם להתכרבל בפינוקים.

כשמטוואי המשי נוצרת ספה

אם תהיתם איך מייצרים ספות משי, זה הזמן לומר שטוואי המשי הוא גולת הכותרת. אוספים את הגלמים שלו, מרתיחים, הופכים אותו לגולם, הפרפר יוצא החוצה בשמחה, אוכל את הגולם, ומה נותר? סיבי המשי המהודרים שמהם עשויות הספות היפות והמרשימות ביותר שאי פעם ראיתם.

חשוב לשמור על יופיו וניקיונו של המשי, וקשה לעשות זאת כשיש לכם ילדים קטנים, כשיש לכם חתולים או כלבים, לכן הניקיון צריך להיעשות במקצועיות ללא פשרות וללא עיכובים.

ניקוי כתמים מספת משי ייעשה לרוב על ידי חברה מקצועית, ומוטב שכך. ההצלחה מובטחת בניקיון, לא תצטרכו להתעסק בעצמכם עם המסע הארוך, לא תצטרכו להפעיל כוח בידיים, להתעייף או לאבד את הסבלנות. מומחי הניקיון בעלי הכלים הנכונים, הידע והמיומנות.

מה לא לעשות כשמנקים ספת משי וכיצד לפעול

הכי חשוב לזכור שלא מנקים ספות משי בכל מיני תכשירים ומכשירים שחשבתם שיועילו לספה. הימנעו מסקוצ' של נוזל הכלים, הימנעו מחומרים פעילים כמו אקונומיקה. הכי חשוב, גם מי שמנסה לנקות לבד, גם מי שחשובה לו התוצאה ופונה לחברת ניקיון לספות – לאתר קערה ולתוכה לסחוט לימון, לשים שתי כפות מלח, לקחת ספוג, להכניס אותו עמוק לקערה, להתעקש עם הכתם יחד עם הספוג, ולבסוף, אחרי שהכתמים מכוסים בתערובת המים והלימון, לטבול ספוג במים קרים ולשפשף כראוי. המים הקרים חשובים כדי שלא תיווצר פעולה נוספת של כתם כתוצאה מהמים הקודמים. אחרי ניקיון במים הקרים, נקו הכל ביסודיות. מספר שעות אחרי שהספה תתייבש, תבחינו בתוצאה מופלאה, אולם קחו בחשבון כי לעולם לא יתרחש ניקיון מאסיבי באופן עצמאי כפי שיתרחש על ידי חברה המומחית לכך.

ניקוי ספה מעור לבן

הצלחת הניקיון המקצועי בידי חברה מומחית בלבד

הסיבה שחשוב לשלוח ספה לניקוי חיצוני של חברה נובעת מהתוצאה היסודית. אתם בטח משוועים לניקיון מושלם, מה שלא תצליחו לקבל בניקיון אישי, כמובן. רק בחברה מסודרת יש כל המכשור המתאים לכל סוגי הכתמים והספות, לכן ניקוי כתמים מספת משי שיבוצע על ידי אנשי מקצוע יבטיח לכם ספה נקייה למהדרין, כאילו קניתם אותה מהחנות בזה הרגע. הניקיון היסודי יכלול התאמה מושלמת של חומרים, ניקיון עמוק שלא ניתן להשיג מניקיון ביתי, כי אין מה לעשות, יש כלים ומכשירים וחומרים שלא מחזיקים בבית או בחנויות, יש מיומנות נרכשת שדורשת ניסיון. רק מי שעוסק ביום יום בניקיון ספות יכול לגלות יצירתיות ומקצועיות ברמה גבוהה כשהוא מגיע לנקות את ספת המשי הפרטית שלכם.  ניקיון הכתמים מספת משי שונה מניקיון של כתמים אחרים. העדינות של המשי, היופי הנוצץ – אלה דורשים אסטרטגיות ניקיון שלא תחשבו עליהם לעולם, זאת במידה שאתם משוועים לספה בעלת מראה מרשים וחדש במיוחד.

כל כך הרבה הכנות לניקיון, מי בכלל צריך ספת משי?

ובכן, יש אנשים שאין להם עניין להתעסק בהכנות מוקדמות ובניקוי מקצועי, לכן יש אנשים שמלכתחילה לא ירכשו ספות משי עבור ביתם. זו בהחלט שאלה של השקפה, אך מי שחשוב לו המראה, ימצא את הקסם בעיטור הבית על ידי ספת משי מדוגמת. היא מרשימה מעין כמותה, היא נוצצת גם מרחוק, היא נעימה למגע, כיף לשכב עליה, כיף לשבת עליה, כיף להפוך אותה לרהיט מרכזי בסלון כי יש לה נוכחות, היא מוסיפה יופי והופכת את הסלון למקום מרכזי שנעים להיות בו. אל תוותרו על הכנסת ספת משי רק בגלל עצלנות לנקות אותה. אתם לא אמורים לנקות אותה לבד, תנו לאחרים לבצע את המלאכה עבורכם, זה חלק מהעניין של עיצוב הבית ומה שנדרש עבורו. אל תעשו מהניקיון סיפור גדול כי ממילא מישהו אחר יבצע עבורכם את הניקיון על הצד הטוב ביותר. שכרו את שירות הניקיון כי כתמים הם האויב הגדול של כל ספה, בייחוד של ספת משי הידועה בעדינותה. הדבר דומה לבגד לבן שלובשים, מה הסיכוי שהוא יתלכלך כבר במהלך היום? סיכוי גבוה מאוד! לכן לאחר לבישת לבן, מיד תכניסו למכונת הכביסה כדי לכבס בעדינות את הלכלוך הקטן. כך בדיוק עם ספת המשי. כשאתם רוכשים אחת כזאת אתם צריכים לקחת בחשבון את התחזוקה שהיא דורשת לעיתים קרובות. לבסוף, זה משתלם. כמו שבלבישת לבן אתם מרגישים צחורים וטהורים כי הצבע הלבן מעורר השתאות. כך גם קישוט הבית בספת משי עדינה, תפעים ביופייה, אבל תדרוש את שלה – ניקיון יסודי מהשורש, לא רק מלמעלה. את השירות תעניק לכם חברה מומחית בלבד. שכרו את שירותיה ותיהנו מהספה המהודרת.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה