גל אור - חברה באמנת השירות בישראל
קופון שלנו כבר הורדתם?

באפליקציה שלנו חדשות, טיפים, קופונים, הזדמנויות, מבצעים עונתיים ועוד המון הפתעות. לחצו על הקישור המתאים.

תרשו לנו לגלות לכם סוד של מקצוענים...

הקדימו תרופה למכה! עם חומר דוחה כתמים מן המומלצים על ידי החברות המקצועיות בארץ ובעולם!
NeverWet חומר פלא לשמירה על ספות, שטיחים ומזרונים נקיים. דוחה מים, אבק, לכלוך, נוזלים, ועוד. קראו עוד כאן »

Rust-Oleum-NeverWet-pack-300x174

ליצירת קשר

ניקוי ספות אימפלה או מג'יק

בד האימפלה או המג'יק הם אותו סוג בד המשווק תחת שמות שונים בחברות כגון שומרת הזורע או ביתילי לשם דוגמא. הרכב בד האימפלה הוא 50% פוליאמיד, 32% פוליאסטר, ו- 18% כותנה. בנוסף, בד זה אמור להיות בעל עמידות גבוהה לשחיקה, וכן יציבות צבע.

ניקוי ספות מסוג אימפלה או מג'יק

בד האימפלה אמור להיות עמיד מול כתמים, אך הדעות חלוקות בנושא. ולכן אנו נשתדל לעשות קצת סדר בין חילוקי הדעות.

מעבר לאיכויות בד האימפלה, בד זה עובר תהליך טבילה על ידי חומר דוחה כתמים (טפלון) הקרוי בלועזית סקוטש גארד. ציפוי זה אמור להגן על הבד לתקופת מה, ובמקרה הטוב הוא יעזור להגן על הבד עד הניקוי הראשון, וזאת במידה וניקוי הספות הראשון לא יתבצע בפרק זמן העולה על שנה. דבר חשוב נוסף להבין בעצם המושג עצמו "דוחה כתמים" זה שכל עוד ישנו ציפוי הטפלון על הספות חומר זה יעזור למנוע ספיחת נוזלים ולכלוך אל עומק הסיב. אך כמו כל דבר מהירות התגובה בעת היתווצרות כתם על הספה הינה הכרחית ביותר. דבר נוסך הוא ניקוי ואחזקה שוטפת של הספה לפי הוראות היצרן.

 

ניקוי ספות מקצועי

ללא שום ספק, ניקוי ספות אימפלה מקצועי הינו הקשה והמייגע ביותר מבין שאר סוגי הבדים והספות. פרק זמן הניקוי יכול להימשך עד כפליים בהשוואה לניקוי ספת בד רגילה. אחת הסיבות העיקריות לקשיים בהם נתקלים חברות ניקוי ספות מקצועיות בעת ניקוי ספות מבד האימפלה הם עקב נטית הבד עצמו לדחות את רוב המים עם חומרי הניקוי של מכונות הניקוי המקצועיות, ולכן על המנקה המקצועי לחזור על התהליך שוב ושוב עד קבלת התוצאה המבוקשת. כמובן שישנם משתנים רבים נוספים, והחשובים מבינהם הוא אופי השימוש בספה, פרק הזמן בין קנית הספה או הניקוי האחרון למצב העכשווי, וכן אם זה ניקוי ראשון של הספה, שכן לאחר הניקוי הראשון יוסר הטפלון דוחה הכתמים מהספות.

המלצה: במידה ואתם מנקים את ספות האימפלה/מג'יק בקשו מבעל המקצוע הצעת מחיר לציפוי מחדש של הספות בחומר דוחה כתמים.

ניקוי ספות אימפלה או מג'יק בחברת גל אור

אנו בחברת גל אור ניקוי ספות, ריפודים ושטיחים נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון הרב שצברנו בתחום ניקוי ספות האימפלה/מג'יק, וכמובן את אנשי המקצוע הטובים, אמינים ואדיבים ביותר בתחום הניקוי. הודות לידע ולנסיון, מכשור, חומרים ושיטות ניקוי יחודיות שברשותנו, אנו יכולים להסיר כמעט כל כתם ולכלוך מהספות היקרות שברשותכם, ולהשיב את המראה הנקי, החדש והרעננן אל ספות ביתכם.

אתם מוזמנים להצטרף אל מעגל לקוחותינו המרוצים, וליהנות משירותי ניקוי ספות ושטיחים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו בחברת גל אור מחויבים להעניק לכל לקוח שירות אדיב, אמין ומקצועי, תוך כדי הקפדה בלתי מתפשרת לעמידה בלוחות הזמנים

מחירון החברה המדריך המלא להסרת כתמים - עשה זאת בעצמך לקוחות ממליצים

 

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה