מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

איך ניקוי שטיחים עד ביתנו בהרצליה חסך לנו אלפי שקלים

משפחת רבינוביץ’ מהרצליה מספרת איך הצליחו לחסוך הוצאה כבדה על קניית שטיח חדש

משפחת רבינוביץ’ גרה מזה מספר שנים בעיר הרצליה וחיה בבית עם ילדים קטנים ושני כלבים חמודים. כשהזוג רבינוביץ’ נישאה לפני 8 שנים הם קנו שטיח קזאק בעבודת יד ושילמו עליו מיליון תועפות. השטיח מהסגנון הקווקזי הזה נבחר בקפידה על ידי מעצבת הפנים שעבדו איתה דאז מתוך כוונה להעניק צבעוניות לבית ולהפוך את הסלון למרכז העניינים בבית. השטיחים הקווקזים מאופיינים בדוגמאות צבעויות אתניות, עשויים 100% צמר בעבודת יד ונחשבים לאיכותיים ועמידים מאוד. אניני טעם, כדוגמאת הזוג רבינוביץ’, בוחרים בשטיחי קזאק מתוך הבנה כי ישדרגו את הבית.

גם השטיחים האיכותיים ביותר דורשים נקיון

לצד כל התכונות החיוביות שיש לשטיחי קזאק, ישנם ילדים ובעלי חיים שעלולים לעשות נזקים לשטיח ולהכתים אותו. כך גרה גם אצל משפחת רבינוביץ’ והשטיח היפה בסלון הוכתם עשרות פעמים עם סוגי כתמים שונים כמו מיצים, שוקו, פליטות תינוק, בוץ, שתן של הכלבים, צבעי גועש וכל סוג כתם אחר שתוכלו לדמיין. על חלק מהכתמים משפחת רבינוביץ’ הצליחה להשתלט בזמן אך חלקם האחר נשארו כתמים שלא הצליחה להוריד. באותה נקודה הבינה משפחת רבינוביץ’ מהרצליה כי היא חייבת לשלוח את השטיח לניקוי באופן דחוף. למעשה, קניית שטיח חדש לא הייתה בכלל אופציה מכיוון שזכרו היטב כמה שילמו על השטיח לפני 8 שנים ולא היו מוכנים לשאת בהוצאה הזאת בשנית. את הכסף שיחסכו על קניית שטיח חדש בחרו להקדיש לחופשה משפחתית ביוון.

ניקוי שטיחים למראה חדש ולהשמדת חיידקים

זה הזמן לחיפושים לחברה מקצועית בתחום ניקוי השטיחים שמשפחת רבינוביץ’ תרגיש בטוחה להפקיד בידיה את השטיח הקווקזי שלה בשווי אלפי שקלים. מכרים ובני משפחה המליצו פה אחד על חברת גל אור כבחירה הבטוחה. לא עברו 48 שעות וכבר חברת גל אור התייצבה בפתח הבית של משפחת רבינוביץ’ בהרצליה לאסוף את השטיח מביתם. חברת גל אור הסבירה למשפחת רבינוביץ’ את התהליך של ניקוי השטיח שכולל בתוכו גם שלב של חיטוי השטיח. לחברת גל אור שיטה שפיתחה במרוצת השנים ובה משמידים למעלה מ-90% מהחיידקים שמצויים על השטיח. משפחת רבינוביץ’ שמחה מאוד מכיוון שיש לה ילדים קטנים וכלבים, הבאים במגע ישיר עם השטיח וחיידקים אלו עלולים להזיק לבריאות שלהם, במיוחד בשל מסת הגוף הנמוכה שלהם.

שירות, מקצועיות ומחיר אטרקטיבי

שלושת המרכיבים שמאפיינים חברה טובה ואמינה הם השירות שלה, המקצועיות והמחיר שהיא מציעה. כמובן שלצד איכות מקצועית נגבה מחיר מתאים אך עדיין צריך להשאר בגדר הסביר. כך קרה גם עם חברת גל אור כאשר הותירה את משפחת רבינוביץ’ שבעי רצון עם שטיח נקי מקצה לקצה, אספו והחזירו את השטיח מביתם מהרצליה וגבו מחיר שווה לכל כיס.

אם גם אתם רוצים להיות שבעי רצון כמו משפחת רבינוביץ’ אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים של חברת גל אור לקבלת הצעת מחיר לניקוי השטיח שלכם.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.