מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים מומלץ הרצליה

ניקוי שטיחים הוא תהליך שבו מנקים באופן מקצועי שטיחים במטרה להיפטר מכתמים טורדניים, כמויות גדולות של אבק, ואף שאריות מזון שהצטברו בו לאורך השנים. ניקוי שטיחים בהרצליה מומלץ למי שמעוניינים בשמירה על מראה, איכות ומרקם השטיח לאורך זמן.

למה צריך ניקוי שטיחים בהרצליה?

רבים מתושבי הרצליה והאזור בוחרים לעטר את ביתם בשטיחים, שידועים באיכות החמימה והביתית שלהם. המרבד אמנם תורם המון לעיצוב הבית ולנראות הכללית שלו, אך לשטיחים יש נטיה לצבור עם הזמן לכלוך, אבק, וכמובן שגם כתמים.

פעמים רבות השטיח ממוקם באזור מרכזי בבית כמו הסלון, שבו מתבצעות פעילויות שכרוכות מטבע הדברים בלכלוך נלווה, למשל אכילה משותפת מול הטלוויזיה. מדי פעם, מגיע הרגע שבו צריך לנקות את המרבד. אחרי הכל, מדובר באביזר שעשוי מסיבי בד, וכמו כל בד, גם סיבי השטיח זקוקים לרענון וניקוי יסודי מפעם לפעם.

בין אם מדובר בשטיח נייד או בשטיח מקיר לקיר, מדובר באביזר בעל נוכחות בולטת ביותר בחלל המגורים. עם הזמן, השטיח מתבלה בשל השימוש היומיומי. כאשר צבירת הלכלוך חורגת מעבר לסף מסוים, המרבד מאבד מהזוהר שלו. בדיוק בשביל זה צריך ניקוי שטיחים מומלץ. שטיח נקי יכול לעשות את ההבדל בין אווירה אסתטית, נקייה ורעננה לאווירה מרופטת ומאובקת.

איפה אפשר למצוא ניקוי שטיחים מומלץ בהרצליה?

ניקוי עמוק ויסודי של שטיחים יכול להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע המיומנים מניקיון, תיקון ותחזוקת מרבדים. מאחר וקיים מגוון עצום של סוגי שטיחים, משלל בדים, טכניקות אריגה וצבעים, צריך גורם מקצועי שידע בדיוק אילו חומרים ואמצעים מתאימים לטיפול בשטיח הספציפי.

חברת גל אור מציעה שירותי ניקוי שטיחים מומלץ בהרצליה במקצועיות בלתי מתפשרת ובמחירים נוחים. אנו עובדים עם כל סוגי השטיחים, החל משטיחים סינתטיים ותעשייתיים ועד לשטיחים אורגניים שנוצרו בעבודת יד.

כיצד מתבצע ניקוי שטיחים בהרצליה?

כאמור, הצוות המקצועי שלנו בחברת גל אור מיומן בטיפול בשטיחים מכל סוג. טכניקת הניקוי שלנו כוללת שימוש בחומרים “ירוקים” שאינם פוגעים בסביבה או בשטיח. חומרי הניקוי שלנו חודרים עד לבסיס סיבי השטיח, אך מבלי לפגום בהם או להחליש אותם, כפי שלעיתים קרובות קורה בעקבות שימוש בחומרים כימיים ואגרסיביים.

במהלך הטיפול, אנו משתמשים במכשיר קיטור ייעודי לצורך הסרה בטוחה ומקיפה של מכלול חלקיקי האבק, שאריות הכתמים ורסיסי הלכלוך ש”השתקעו” בעומקי השטיח. שיטת הניקוי שלנו מומלצת על ידי יצרני שטיחים.

למה ניתן לצפות מניקוי שטיחים מקצועי בהרצליה?

שירותי ניקוי השטיחים שלנו מחזירים לשטיח את הצבע, המרקם והמראה המקורי שלו. התוצאה תהיה למעשה שטיח רענן ובוהק שכאילו “נולד מחדש”. בנוסף, ניקוי השטיחים המקצועי שלנו מאפשר לשמור על איכות סיבי הבד ובכך להגדיל את אורך החיים של השטיח.​

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .