מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי שטיחים בגבעתיים

ניקוי שטחים בגבעתיים- כתמים קשים

לניקוי מיטבי של השטיח שלכם לא תמיד שואב האבק הביתי מספיק. נכון, עבור ניקוי שבועי באופן שוטף שואב האבק בהחלט יכול להיות כלי שימושי ויעיל, אך פעם בחצי שנה – שנה, כדאי לבצע ניקוי יסודי, מקצועי ואיכותי יותר של השטיח.

ישנם כתמים אשר יכולים להיווצר עם הזמן על השטיח, לכלוך אשר חדר עמוק אל תוך סיבי השטיח ושואב האבק הביתי לא מצליח לשאוב, הצטברות פנימית של אבק שיכולה להוביל גם לקרדית האבק ועוד. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי השטיחים בבית שלכם נקיים לחלוטין, אינם מעוררים אלרגיות או בעיות נשימה ובאמת אסתטיים, ניקוי שטיחים מקצועי הוא התשובה.

לא תמיד צריך להחליף!

פעמים רבות אנו נתקלים בלקוחות שהיו בטוחים כי את השטיח שלהם כבר לא ניתן לנקות, והפתרון היחידי הוא לזרוק את השטיח ולרכוש אחד חדש במקומו, אך בפועל – זה כלל אינו נכון. לא תמיד אתם צריכים להחליף את השטיח שלכם, ברוב המקרים חברת גל אור מצליחה לבצע ניקיון יסודי ומושלם של השטיח ומחזירה לכם שטיח שנראה ממש כמו חדש, ובעלות נמוכה משמעותית לעומת עלות הרכישה של שטיח חדש.

שיטת הניקיון החדשנית מעלימה לחלוטין כתמים, מסירה כל גרגר אבק ומחזירה את הצבע הבוהק שהכרתם בתחילה, לאחר הניקוי תקבלו שטיח שכולם יהיו בטוחים כי הוא חדש לחלוטין, ותוכלו ליהנות ממנו לעוד זמן רב.

התאמה לסוג השטיח

בחברת גל אור אנו מכירים את כל סוגי השטיחים הקיימים ובקיאים בשיטות הניקוי הנכונות עבור כל שטיח. שיטות אשר מתחשבות בחומרי הגלם מהם עשוי השטיח, שיטת האריגה שלו, העיצוב והצבעים ועוד. אנו מציעים שירותי ניקוי לשטיחי שאגי, שטיחי ארבל, שטיחים טורקיים, שטיחים העשויים מחבל וחומרים טבעיים, שטיחים פרסיים ועוד מגוון עצום של שטיחים נוספים. ההתאמה לסוג השטיח הינה חיונית בכדי להבטיח ניקוי שהוא לא רק יסודי מאוד, אלא גם ניקוי שלא יגרום נזק לשטיח או יוביל אותו לבלאי מהיר מיד ולהתפוררות של החומר לאחר הניקוי. כך אתם יכולים להיות בטוחים כי לאחר הניקוי תוכלו להמשיך ליהנות מהשטיח לעוד תקופה ארוכה ללא כל בעיה.

ניקוי שטיחים באשדוד

ניקוי בשיטת הקיטור

בחברת גל אור אנו עושים שימוש בשיטת הקיטור לניקוי השטיחים, מה מעבר לתהליך הניקוי של השטיח אנו משתמשים גם בקיטור בכדי להגיע אל השכבות העמוקות ביותר של השטיח ולהסיר את הלכלוך הפנימי, אבק או כל גורם מזיק אחר אשר נמצא גם בשכבות הפנימיות של האריג עצמו. הקיטור מגיע לכל חלקי השטיח וכך מבטיח חיטוי מלא של השטיח ומעלים בקטריות או חיידקים שונים אשר יכולים להתיישב עם הזמן על השטיח ובתוכו וגם אם הם לא נראים לעין, הם יכולים לגרום להפרעות בנשימה או לגרום להתפוררות מהירה יותר של האריג ממנו עשוי השטיח, במיוחד אם מדובר בחומרים טבעיים.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.