מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

איך מנקים ספות וריפודים מבד

לפני ואחרי – עצות שימושיות לניקוי ספות בד:

הספות והריפודים התמלאו באבק, כתמים שונים כגון זיעה, אוכל ומים פזורים על גבי הריפוד. הגיע הזמן לנקות את הספות והריפודים.

מאמר זה מפרט מספר צעדים חשובים שיש לנקוט עוד טרם ניקוי הספות והמזרנים, ותיכף לאחריו על מנת להבטיח ניקוי מוצלח.

כמו בכל הליך כל שהוא, הכנה בדרך כלל היא מרכיב מרכזי על מנת שדברים יקלחו בדרך חלקה. אלו הם אולי פיסות קטנות של יעוץ, אך עם בסיס חשוב על מנת לקבל את המרב האפשרי, וכן על מניעת נזקים בעת ניקוי הספות והמזרנים בביתכם.

הכנה ראשונית לניקוי ספות ומזרנים – מה עליכם לעשות בחר חברה המתמחה בניקוי ספות ומזרנים ובקש בדיקת הריפוד עוד טרם הניקוי. בדרך זו תדעו פרטים חשובים כגון משך זמן הניקוי, זמן היבוש, ועוד פרטים חשובים אחרים.
במידה שיש רהיטים הקרובים לספות או למזרנים יש להרחיקם מאזור הניקוי.

אם זה רהיטים או שטיחים הנמצאים בקרבת מקום. מנקה הספות אמור לומר לכם במידה שיתכן נזק פוטנציאלי לרהיטים או לשטיחים כתוצאה ממגע עם מים וסבון, ואיך למנוע נזק זה במידה ולא ניתן להזיזם כגון מזנון או שטיחים מקיר לקיר.

במקום להוריד וילונות הנוגעים ברצפה המקורבת לאזור הניקוי מומלץ לקשור אותם בעדינות בחצי הגובה, על מנת שלא יספגו מים מהרצפה הרטובה. על וילונות הסופגים מים יווצרו כתמי נזקי מים חומים בצורת טבעות, ובמידה מסוימת אף עובש.

 

 

איך מנקים ספות? שאיבת אבק ועוד…

הרחיקו ילדים ובעלי חיים מאזור הניקוי טרם ניקוי הספות עצמו. אם אתם או הילדים אלרגים לאבק הימנעו מכניסה לאזור הניקוי בעת תהליך ניקוי הספות והריפודים וזמן קצר לאחריו.
מומלץ לשאוב אבק מהספות והריפודים טרם הניקוי עצמו. דבר זה יאפשר הסרת שכבת האבק העליונה. וכתוצאה מכך יאפשר ניקוי עמוק, איכותי ויעיל יותר.
סדרו את חוטי החשמל כך שהם נמצאים מעל הרצפה, ולא יהוו מטרד בעת ניקוי הספות. מנקה ספות וריפודים רבים נוהגים לעגל פינות באזורים שחוטי חשמל נוגעים ברצפה.
אם יש כתמים ספציפיים שמדאיגים אותכם, הביאו זאת לידיעת מנקה הספות. וזאת על מנת שיינתן להם טיפול מקומי להסרת הכתמים. מנקה ספות וריפודים מקצועי יזהה את סוג הכתם ומאפייניו, ובמידה האפשרית על ידי חומרים מתאימים יסירו על ידי טיפול מקדים לניקוי עצמו.
דרשו ממנקה הספות לשים כיסויי פלסטיק על רגלי הספות במידה שהניקוי מתבצע על שטיחים מקיר לקיר או רצפה סופגת. זאת על מנת להגן על השטיחים מזליגת צבע אל סיבי השטיחים. צבע זולג ביתר שאת כשהשטיחים רטובים. יש לשים כיסויים גם אם אתם מנקים שטיחים שעל גבם רהיטים.
לאחר הניקוי יש להימנע מלשבת או לגעת בספות עד יבושם המוחלט. קחו בחשבון שתהליך הייבוש תלוי במזג האוויר, תנועת אוויר אל החדר ומחוצה לו, סוג הבד והכריות, ועוביים. יש לעזור לזרוז תהליך הייבוש ככל האפשר, וזאת על ידי הפעלת מזגן או על ידי פתיחת חלונות בבית או במשרד.
ניקוי ספות וריפודים עשוי להיות שירות יקר, אך הכרחי ונחוץ. טיפים אלו ימקסמו את הניקוי, וימזערו נזקים פוטנציאלים. אנו מקווים שעזרנו לכם בשאלות שיכולות לצוץ בעת שגמלה ההחלטה לנקות את הספות והריפודים בבית או במשרד

למדריך המלא לניקוי והסרת כתמים – עשו זאת בעצמכם >> לחצו כאן

 

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .