מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי מזרנים בבת ים

ניקוי מזרנים בבת ים - כתמים נפוצים

הסוג הנפוץ ביותר של כתמים על מזרנים הינו כתמי שתן. גם במיטות של ילדים וגם אצל מבוגרים, והרבה יותר בבתים בהם יש בעלי חיים אשר ישנים עם בעלי הבית. כתמי שתן יכולים לגרום כמה בעיות:

  1. שתן אשר נספג במזרן מוביל לריחות לא נעימים, ריחות אשר מריחים לא רק כאשר שוכבים על המזרן עצמו אלא יכולים להתפזר בחדר כולו ואפילו בחלקים נוספים בבית.
  2. הספיגה של הנוזל במזרן עלולה ליצור בקטריות ועובש אשר יובילו לבעיות נשימה והופעת אלרגיות אצל אלו אשר ישנים על המזרן, במיוחד ילדים קטנים.
  3. השתן יוצר כתם צהוב – חום על המזרן עצמו ומקנה לו מראה מיושן, מלוכלך ולא אסתטי כלל.
  4. הנוזל הספוג במזרן עלול להוביל לפירוק מהיר יותר של הריפוד הפנימי של המזרן ולגרום לבלאי מהיר יותר שלו.

כל הבעיות הללו מובילות לכך שהיום רבים יודעים כי בכל פעם ששתן נפגש עם המזרן, יש לבצע טיפול עזרה ראשונה למזרן, וגם מידי פעם להזמין שירותי ניקיון מקצועיים.

קודם כל הגנה

במיוחד במזרנים המשמשים ילדים חשוב לרכוש מגן מזרן ולפרוס אותו מתחת למצעים המכסים את המזרן. היום אתם יכולים למצוא מגן מזרן מרופד ונוח שאינו משמיע רעש או מפריע בזמן השינה, אך כאשר יש פספוס של הילד או בריחת שתן הוא סופג את רוב הנוזל והכתם המשמעותי וכך הרבה יותר קל לנקות את המזרן עצמו לאחר מכן, ואת הכיסוי אתם יכולים לכבס באופן פשוט במכונת הכביסה שלכם.

מה אפשר לעשות?

מה אפשר לעשות?

התעוררתם בבוקר וגיליתם שברח לילד בלילה שתן על המזרן? הדבר הראשון שכדאי לעשות, גם אם אין לכם זמן להתעסק עם זה בשעות הבוקר, הוא להוציא את המזרן החוצה לאוורור. גם אם אתם ממהרים לעבודה, פשוט הוציאו את המזרן למרפסת ותנו לו להתאוורר ולהתייבש היטב. כך המים והנוזל יתאדו החוצה, ויקטן הסיכוי להצטברות של עובש פנימי בתוך המזרן, וריחות לא נעימים.

לאחר שהמזרן התאוורר והתייבש בחוץ, פזרו עליו סודה לשתיה והשרו לחצי שעה. לאחר חצי שעה שאבו את אבקת הסודה באמצעות שואב אבק.

ניקוי מקצועי ועמוק למזרן

במיוחד אם מדובר במזרן של ילדים, מזרן אשר נוטה להתלכלך פעמים רבות משתן, לפחות פעם בחצי שנה הזמינו שירותי ניקיון מקצועיים. אנו בחברת גל אור עובדים עם צוות מקצועי וכלי עבודה חדישים המאפשרים לנו להגיע אל עומק המזרן בכדי לבצע חיטוי מיטבי של המזרן עד לשכבות העמוקות ביותר שבו. כך תוכלו להיות בטוחים כי ספיגת השתן החוזרת לא מובילה להיווצרות בקטריות ועובש בתוך המזרן, ואם אכן זה התחיל לקרות – שיטת הניקוי החדשנית שלנו תסיר את העובש או הבקטריות ותעניק לכם מזרן נקי לחלוטין בו תוכלו להשתמש ללא כל חשש.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.