מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי מזרנים במרכז

ניקוי מזרנים במרכז - טיפים ותחזוקה

המזרנים עליהם אנו ישנים בכל לילה חשופים ללכלוך רב אשר לא רק יכול להרוס את המזרן עצמו, אלא גם להשפיע על הבריאות של הישנים עליו במידה ולא מבצעים ניקוי למזרן מדי פעם.

הצטברות של אבק על המזרן, כתמים מנוזלים אשר יוצרים עובש פנימי או חיידקים ובקטריות, כל אלו יכולים לפגוע באופן משמעותי בבריאות של האדם אשר ישן על אותו מזרן מידי לילה. ואם זה לא קורה – הצטברות של לכלוך, אבק ומזיקים נוספים עלולים לגרום בסופו של דבר לבלאי מהיר יותר של המזרן, ריחות לא נעימים והרס שלו בתוך תקופה קצרה יחסית.

לכן, אם רכשתם מזרן חדש, ואתם רוצים לדעת כיצד לשמור על המזרן, להאריך את אורך החיים שלו ולהיות בטוחים כי תוכלו ליהנות ממנו למשך תקופה ארוכה בנוחות ובקלות – קראו את המאמר הבא עד תומו ותמצאו את התשובות.

אל תוותרו על מגן מזרן

בעבר כיסויי המזרנים הנועדו להגנה מפני נוזלים ולכלוך דומה היו עשויים מניילון. מה שהיה גורם לרעשים בכל תזוזה על המיטה בלילה ובכלל, הופך את השינה לפחות נעימה. היום ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות הרבה יותר יעילים, מגני מזרן העשויים מבד איכותי ונוח אשר לא מרגישים אותו כלל תחת המזרן, והוא מעניק את ההגנה הטובה ביותר למזרן שלכם.

את מגן המזרן עצמו תוכלו לנקות באופן פשוט – כיבוס במכונת הכביסה הביתית שלכם. מגן המזרן נכנס לכל מכונה בקלות וכך אתם יכולים לנקות ממנו כתמים או לייבש אותו ללא כל בעיה.

לכן, לא רק למזרנים של ילדים בהם יש סיכון לכתמי שתן או נוזלים, אפילו במיטות של מבוגרים כדאי להוסיף מגן מזרן אשר יגן על המזרן מלכלוך וכתמים וישמור עליו היטב לאורך זמן.

שאיבת אבק קבועה

אחת לשלושה שבועות – חודש, שאבו את המזרן באמצעות שואב אבק. מזרנים נוטים לצבור אבק, וגם אם אתם לא ממש מבחינים בו, על המזרן יכולה להצטבר קרדית האבק אשר גורמת להופעה של אלרגיות, ובכלל – האבק יכול לגרום לבלאי מהיר יותר של המזרן.

לכן, הקפידו לבצע ניקוי מזרן ושאוב את המזרן באמצעות שואב אבק ביתי וכך תמנעו הצטברות של אבק. אם אתם מתגוררים באזור בו יש כמות אבק גדולה יותר, כמו אזור מתחדש בו יש פרויקטים רבים של בניית בניינים ובתים, או באזורים מדבריים, בצעו את השאיבה הזו בתדירות גבוהה יותר.

הפכו את המזרן אחת לחצי שנה

פעם בחצי שנה הפכו את המזרן לצידו השני. כאשר הופכים את המזרן מצד לצד בכל פעם מונעים מצב בו צד אחד של המזרן נשחק מהר יותר מהצד השני וכך פחות נוח לישון עליו.

ניקוי כתמים

אם הצטברו כתמים על המזרן תוכלו לנסות לנקות אותם באמצעות תמיסה ביתית של חומץ וסודה לשתיה. פזרו סודה לשתיה על המזרן, העבירו חומץ לבקבוק ספריי והתיזו על הסודה. השאירו לבעבוע ולאחר מכן שאבו את כל האבקה. שימו לב לאחר ניקוי מהסוג הזה, או ניקוי עם חומרים נוזליים אחרים, הקפידו לייבש את המזרן. הוציאו אותו לשמש והשאירו לייבוש מלא בכדי למנוע הצטברות נוזלים שתוביל לעובש.

ניקוי מקצועי אחת לשנה

פעם בשנה, בדרך כלל עם ניקיון האביב, מומלץ להזמין חברת ניקיון מקצועית לנקות את כל המזרנים בבית. חברת גל אור, המציעה שירותי ניקוי מזרונים  במרכז, מגיעה עם חומרים ייחודיים וכלים חדשניים ומנקה היטב את המזרנים מכל הצדדים, וניקוי עמוק ויסודי שלא תוכלו לבצע בעצמכם. מה שיעניק לכם שינה טובה יותר, שמירה על אסתטיות, נשימה חלקה ומזרן שישמש אתכם היטב למשך זמן רב.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.