מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי מיטות וספות נוער

ניקוי מיטות וספות נוער מקצועי על ידי חברת גל אור

ניקוי מיטות וספות נוערהזאטוטים גדלו ורוצים מיטת נוער, וכיום ישנו מבחר גדול של סוגי ספות ומיטות נוער כגון, ספפה, מיטה וחצי, מיטות מתכווננות, ספות נפתחות, וכולי.

מיטות הנוער משמשות את ילדיכם כמיטה והן כספת אירוח לחברי
ם, ובמרוצת הזמן היא תספח לתוכה אבק, לכלוך וכתמים והאפשרויות הם רבות: שומן גוף וזיעה, פיח ואבק, כתמי אוכל ושתיה, כתמי שתן, כתמי טושים ודיו, וכולי. בנוסף ללכלוך והכתמים נוצרות עם הזמן גם בעיות ריח רע וכן לילדים הסובלים מאלרגיות כגון קרדית האבק. תופעות אלו מצריכות ניקוי שוטף והן ניקוי מקצועי. אנו בחברת גל אור מתמחים בניקוי, חיטוי, נטרול ריחות והסרת כתמים מכל סוגי הבדים והריפודים כבר עשרות שנים ונשמח לעמוד לשירותכם.

עוד על הסרת ריחות שתן

מחירון החברה ניקוי ספות מקצועי לקוחות ממליצים

ניקוי מיטות וספות נוער מקצועי

ניקוי מיטות וספות נוער מקצועי מתבצע על ידי מכשור מקצועי העובד בשיטה האמריקאית קיטור, אדים ושמפו. ניקוי עמוק זה ינקה ויסיר את האבק והלכלוך שהצטבר במיטה, יחטה וינטרל את הריחות הרעים, ואף יסיר את הכתמים. כל זאת יתבצע תוך כדי אבחנה ובדיקה מקדימה של סוג בד הריפוד והתאמת חומרי ניקוי איכותיים לבד המיטה ולסוגי הכתמים. ניקוי מיטות וספות נוער עם חברת גל אור יעשה אך ורק על ידי צוותינו המנוסים והמיומנים בכל סוגי שיטות הניקוי, סוגי הבדים השונים, סוגים ודרכי פעולה שונות להסרת כתמים וריחות לא נעימים, חיטוי ומתן פתרון לבעית קרדית האבק, ועוד. אנו שמים דגש רב על רמת שירות ויחס אישי אדיב ומקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. ויחד עם זאת אנו שומרים על מחירים מהתחרותיים ביותר בשוק.

לידיעתכם, ניקוי מיטות הנוער הינו תהליך דומה לתהליך ניקוי ספות בד. ואין שום ספק שניקוי בשיטה אמריקאית היא הדרך היעילה והבטוחה ביותר לניקוי, חיטוי, נטרול ריחות והסרת כתמים מהמיטות שלכם.

תחזוקה שוטפת לניקוי מיטות וספות נוער

תחזוקה שוטפת למיטות הנוער תתבצע על ידי שאיבת אבק ולכלוך מהמיטות לפחות פעם בשבוע ולאחר מכן עם מטלית לחה נקיה לספיגת יתרת האבק מגוף המיטת ומהבד.

מידע נוסף על הסרת כתמים מספות

טיפים להסרת כתמים ממיטות וספות נוער

ניקוי מקצועי למיטות נוער

פעמים רבות מתקשרים אלינו לקוחות שניסו להסיר כתמים בעזרת מים וסבונים למינהם וקיבלו תוצאה לא רצויה בדמות טבעות מים בגוון אפור או חום. תוצאה זאת נוצרת עקב נטית סבון חומר הניקוי להפוך לאחר היבוש לדביק וכתוצאה מכך האזור הדביק סופח לתוכו לכלוך רב. סיבה שניה היא שלסוגי הבדים השונים ישנם ריאקציות שונות למים ולסבון, לפיכך, חשוב לעשות ראשית ניסוי באיזור מוסתר של המיטה. במידה וניגשתם לטפל בכתם עצמו עם מים וחומר ניקוי יש להסיר את הסבון מהמיטה ככל האפשר על ידי שימוש במטלית נקיה לחה. יש לחזור על הפעולה מספר פעמים אך חשוב מאד לזכור שאין להשתמש בכמויות גדולות של מים שיחלחלו פנימה אל עומק המזרון. וזאת מכיוון שמים שלא מצליחים להתאדות במהירות יצרו עובש, פטריות וריחות טחב לא נעימים ומסוכנים לבריאות.

למדריך המלא לניקוי והסרת כתמים  – עשו זאת בעצמכם >> לחצו כאן

חשוב! על מנת לזרז את ייבוש בד המיטה רצוי להעזר במטלית נקיה יבשה ולאחר מכן במייבש שיער בעוצמה נמוכה. אפשרי גם להעזר במאוור במידת הצורך

ואם יש לכם עוד שאלות.

שאלה: ממה נגרם הלכלוך למיטות ולספות?

תשובה: שומן גוף וזיעה, פיח ואבק, כתמי אוכל ושתיה, כתמי שתן, כתמי טושים ודיו ועוד.

שאלה: איך מתבצע ניקוי המזרן והספה?

תשובה: ניקוי מיטות וספות נוער מקצועי מתבצע על ידי מכשור מקצועי העובד בשיטה האמריקאית קיטור, אדים ושמפו.

שאלה: לאחר הניקוי האם צריך לבצע תחזוקה?

תשובה: אז כן צריך לבצע תחזוקה של המזרן. תחזוקה שוטפת למיטות הנוער תתבצע על ידי שאיבת אבק ולכלוך מהמיטות לפחות פעם בשבוע ולאחר מכן עם מטלית לחה נקיה לספיגת יתרת האבק מגוף המיטת ומהבד.

שאלה: אם אני רוצה להוריד כתמים לבד בבית?

תשובה: במידה וניגשתם לטפל בכתם עצמו עם מים וחומר ניקוי יש להסיר את הסבון מהמיטה ככל האפשר על ידי שימוש במטלית נקיה לחה

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה    פנייה בנושא:

    מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


    .