גל אור - חברה באמנת השירות בישראל
קופון שלנו כבר הורדתם?

באפליקציה שלנו חדשות, טיפים, קופונים, הזדמנויות, מבצעים עונתיים ועוד המון הפתעות. לחצו על הקישור המתאים.

תרשו לנו לגלות לכם סוד של מקצוענים...

הקדימו תרופה למכה! עם חומר דוחה כתמים מן המומלצים על ידי החברות המקצועיות בארץ ובעולם!
NeverWet חומר פלא לשמירה על ספות, שטיחים ומזרונים נקיים. דוחה מים, אבק, לכלוך, נוזלים, ועוד. קראו עוד כאן »

Rust-Oleum-NeverWet-pack-300x174

ליצירת קשר

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור מקצועי

ניקוי ספות עור מיומן ומקצועי ע"י חברת גל אור

 

ניקוי ספות עור דורש ידע וניסיון רב על מנת לאבחן את סוג העור, עיבודו ומרכיבי הגימור שלו. וכל זה הינו הכרחי ביותר על מנת לקבוע את סוג ואופן הניקוי הנדרש. חשוב מאד לדעת שניקוי ספת עור על ידי אדם לא מיומן יכול לגרום נזק לספתכם, כמו כן שימוש בחומרים זולים ולא מתאימים. חברת גל אור הינה בעלת ניסיון רב בניקוי ספות . אנו משתמשים אך ורק במיטב החומרים שיש כיום בעולם בתחום זה. המינימום הנדרש מעובדינו הינו 10 שנות ניסיון.

עם חברת גל אור תוכלו ליהנות משירותי ניקוי ספות עור בסטנדרטים הגבוהים ביותר:

 

תהליך ניקוי ספות העור

באמצע תהליך ניקוי ספת עורשלא כמו ניקוי ספות העשויות בד, תהליך ניקוי ספות עור הינו בשני שלבים. השלב הראשון דורש טיפול בלכלוך המתווצר ושוקע דרך נקבוביות העור ויוצר עקב כך גוון אפרורי לספות העור שברשותכם.

על ידי שימוש בחומרים הנכונים נפתחים נקבוביות העור ומומסים שומנים וחלקיקי האבק והאוכל שהתווצרו במרוצת הזמן בספות העור שלכם. על ידי תהליך הפירוק וההמסה מתאפשרת ניקוי ספת העור שלכם מעומק הספה אל המשטח החיצוני. דבר זה חשוב ביותר לא רק למראה הספה אלא גם כן לעמידות העור וחוזקו.

השלב השני הוא חשוב לא פחות מהשלב הראשון. בשלב זה נמרח קרום מרכך מיוחד השומר על רכות העור, וכתוצאה מכך מונע התיבשות העור שבשלב מאוחר יותר יגרום לסדקים ופיצוצים בעור.

חברת גל אור ממליצה ללקוחותיה להימנע מניקוי ספות העור על ידי אמצעים אגרסיביים שאינם מותאמים לניקוי ספות עור, כגון אוקונומיקה, ספוג הפלא, חומץ, וכל חומר חזק ואגרסיבי אחר. חומרים אלו רק מזרזים את יבוש העור וגורמים עקב כך לסדקים ופיצוצים בעור הספה.

חשוב להבין שעור הספה מורכב משלוש שכבות והלכלוך יושב על גבי השכבה השלישית והאחרונה.
לכן חשוב להסיר את הלכלוך וביחד עם זאת לא לפגום בעור עצמו. עם מרקם שלשת השכבות. השכבה הראשונה הינה העור עצמו, השניה הינה שכבת הצבע, והשלישית זוהי הלכה שמטרתה בין השאר להגן על העור ושכבת הצבע. ולכן חשוב ביותר לא לפגום בקרום הגנה זה על ידי שימוש בחומרים אגרסיבים.

ולכן יש חשיבות רבה בפנייה לחברה מקצוענית ומנוסה כגון חברת גל אור.

מעוניינים לקבל טיפים לשימור, ניקוי והסרת לכלוך וכתמים מהספות עור שלכם – לחצו כאן למדריך המלא לניקוי ספות עור – עשו זאת בעצמכם.

סוגי העור במערכות ישיבה:

  • עור שור: עור שור הינו עור נדיר והוא עור ממומיין בעל טקסטורה מיוחדת ובעל עובי עבה במיוחד, עור זה עמיד לאורך השנים.
  • עור פרה: עורות הפרה מופקים מפרות ושוורים בוגרים. עורות הפרה הינם הנפוצים ביותר במערכות הישיבה. ספות עור בעלות עור זה מתאפינות במרקם בולט. מחזיקות מעמד לאורך שנים מבלי לאבד את הברק שלהם.
  • עור עגל: עורות של עגל משמשים אף הם לריפוד ספות עור, וזאת מכיוון שמדובר בבעל חיים צעיר לפיכך העור נהנה ממרקם עדין יותר מאשר עור שור או פרה. עור העגל הינו בעל רכות וגמישות גבוהה יותר.
  • עור בופאלו: העובי והמרקם של עור זה הופכים אותו לחומר גלם נבחר לריפוד ספות עור. ברוב המקרים ניתן למצוא אותו בשלושה סוגי גימור שונים: מבריק, חלק, ופראי.
  • עור נאפה: (או נאפה 4000): הינו כלל העורות העשויים מבקר, ונאפה 4000 הינו התהליך שבו עובד העור
תיקון ספות עור -אחרי
תיקון ספות עור

ספות עור שצריכות ניקוי

רהיטי עור , סוג הריהוט הנפוץ ביותר כיום בחברה הישראלית ולמרות שכולנו מתיימרים לגלות מומחיות וידע בערך 80 אחוז מההסברים על סוגי העור, מוצאים את דרכם וחומקים מאתנו בדיוק כפי שהגיעו אלינו עם ההסברים המורכבים בחנות הרהיטים. ניקוי ותחזוקת ספות עור, דורשים ידע וניסיון, ולא פחות חשוב, הבנה בכל סוגי העורות ודרכי הניקוי היעילות ביותר.
חברת גל אור , היא מהחברות המובילות בארץ ובעולם בתחום ניקוי ותחזוקת רהיטי עור ומאפשרת ללקוחותיה לשמור על ספות העור שלהם נקיות ללא רבב ובעלות מראה חדש, גמיש ורך גם לאחר שנים רבות.

חשיבות ניקוי ותחזוקת ספות העור מעבר לניקיון והסטריליות

ספות עור, 'מתנהגות' באופן דומה לעור האנושי, הן מתרחבות ומתכווצות בחזרה ונושמות אוויר ואבק. האוויר והאבק משפיע עליהם וכך גם השמירה על ניקיונן. במידה ואין שומרים ומתחזקים ספות עור ברמה הנדרשת, הן נשחקות ומתבלות טרם זמנן וצבען עלול לדהות תוך פרקי זמן משתנים, תלוי כמובן בסוג ספת העור שברשותכם. תחזוקת ספות עור באופן יעיל ומותאם לסוג הספציפי של העור, ימנע בלאי כזה ויאפשר לכם ליהנות מספה בעת מראה חדש ורך גם שנים רבות לאחר קנייתה.
חברת גל אור, מתחזקת ועוסקת בניקוי ספות עור תוך ניסיון רב שנים, ידע והתמחות בכל מחלקות העור השונות. ניסיון המאפשר לנו לתת לכם שירות אשר ישרת את המטרה שלכם – שמירה על ספה חדשה גם בעוד עשר שנים ואפילו יותר- על כך יעידו לקוחותינו הרבים לאורך השנים.

הקשר בין ספות עור וזיעת עור

ספות עור, במיוחד ספות העשויות עור אמיתי ועור קשה, כפי שציינו מעלה, מתנהגות באופן דומה לעור האנושי ומושפעות גם מהאקלים ומזג האוויר. לכן, בימי הקיץ החמים, ספה מעור קשה ללא כיסוי תאופיין בתחושה דביקה ואילו בחורף תהיה קרירה למגע. יכולת בידוד הספה עד כמה שניתן מתנאי האקלים והיכולת לעשות בה שימוש, גם ללא כיסוי העיצוב היפה שלה מתאפשר עלי ידי תחזוקה וטיפול נכון בה. חברת גל אור, מטפלת ומתחזקת ספות מעור קשה ומאפשרת לכם ליהנות מספקה נקיה ונעימה למגע עם העור (שלכם) בכל עונות השנה.
זאת ועוד, במיוחד בעונת הקיץ, עונה בה אנו נוטים להזיע לא מעט, הזיעה נדבקת אל העור ומשפיעה עליה על ידי היווצרות חיידקים וריחות לא נעימים. גל אור, מטפלים גם בבידוד הספה וגם היכולת להפטר מריחות וכתמים עקב זיעה וכתמים אשר נוצרו עקב פגעי הזמן. ניקוי ספות בגל אור מאפשר את פעולת דחיית האבק לאורך זמן רב וקלות ניקוי האבק מהספות.
האבק הוא תופעה מציקה במיוחד, לא מספיקים לנקות אותו והוא שב ונוחת בשנית על הספה, מאחר שלא באמת ניתן להפטר ממנו, הרי הוא לא מתפוגג כלא היה אלא אם אנו שואבים אותו, בגל אור תוכלו לקבל שירותי בידוד ספות עור מאבק על ידי חומרים דוחי אבק הידידותיים לבני אדם ופועלים להשמדת וירוסים וחיידקים.

ההבדל בין עור קשה עור רך ועור סינטטי

ההבדל בין עור רך, קשה וסינטטי בא לידי ביטוי גם בעיצוב וגם באפשרויות הניקוי שלו, ניקוי העור הסינטטי, הוא אחת הפעולות הפשוטות ביותר, ואילו העור הקשה והאמיתי והעור הרך, יהיו קשים יותר, עקב הרגישות שלהם לחומרים רבים הקשורים לניקוי יבש. עור רך, קל מאוד לנקות באמצעות מעט נוזל כביסה, חומץ לבן ו/או מגבונים לחים ללא תוספת בישום ואלכוהול. חברת גל אור מטפלת בניקוי כל סוגי וסגנונות ספות העור ומאפשרת לכם בידוד מושלם מפני אבק ודחיית כתמים, כך שגם הכתם הקשה ביותר יהיה פשוט לניקוי תוך פעולות תחזוקה תקופתיות של ספות העור.

חידוש ספות עור על ידי ניקוי מקצועי

גל אור, מאפשרת לכם לחדש את ספות העור החדשות שלכם ללא ריפוד מחדש ללא עיצוב מחדש וללא נגיעה כלל בעיצוב הספה. ניקוי וחיטוי כולל של הספה תחזיר את הספה שלה לימיה הראשונים ואל המראה המקורי שלה בדיוק כפי שהייתה כאשר הגיעה מחנות הרהיטים אליכם הביתה ללא הקשיות המאפיינת את ספות העור החדשות. ריכוך ספות עור היא פעולה נוספת אותה אנו בגל אור יודעים לבצע ומזמינים אתכם ליהנות מנוחות אולטימטיבית אצלכם בסלון.
ניקוי ספות עור, בשונה מניקוי ספות בד היא פעולה רגישה ועל כן מתבצעת בשני שלבים, תחילה נשתמש בחומרים הכוללים חלקיקים דוחי אבק וכתמים, כאלה אשר יאפשרו לנו להסיר את הכתם במלואו, ולאפשר לכם לנקות את הספה ביתר קלות ברמה היומית.
בשלב השני של ניקוי ספות עור, מטופלת הספה באמצעות חומרים המרככים אותה ומאפשרים הסרת כתמים עמורה ללא פגיעה ברובד הבד והחומרים של הספה. ניקוי לא מדויק ואינו מותאם עלול לגרום לעור לדהות ולהתקלקל. אנו בחברת גל אור יודעים לטפל בספות עור באופן רגיש ומדויק למניעת הרס הספה תוך כיד טיפול והסרת הכתמים בעת הגעתכם לתחזוקה תקופתית והן בזמן ניקוי הספה באופן שוטף.

ניקוי ספת עור

שתן בספת עור

קרה לכם שהכלב החליט לסמן את הספה האהובה שלכם בשתן? או שהחתולה סובלת מדלקת וברח לה בדיוק כשהיא על הספה? עכשיו לראשונה אין מה לדאוג, חברת גלאור תשלח צוות מקצועי כדי לנטרל את הלכלוך והריח מהספה כך שהספה תחזור להיות יפה, נקייה ומצוחצחת כמו שקיבלתם אותה מהחנות.

טיפים לניקוי ספות עור

לעיתים רבות הספה האהובה עלינו בבית מתלכלכת כתוצאה משימוש מרבי בדרך כלל ממלמולי זיעה. אך פעמים רבות גם מאוכל ושתייה. בספה מעור יש יתרון גדול ומשמעותי שרוב רובי המשקאות והמאכלים יכולים להתנקות בסמרטוט בעדינות עם החומרים המתאימים, כך שהספה הלבנה תחזור להיות יפה ומבריקה כבתחילה.

יש לציין, שאנשים רבים משתמשים לניקוי הספה בספוג הפלא טעות היא בידם!! מניסיוננו מה שקורה הוא שספוג הפלא מוריד שכבה דקה מצבע העור כך שבהתחלה זה באמת נראה נקי אך עם הזמן נוצר נזק משמעותי לעור ובשביל להחזיר את התקינות הוא יהיה חייב לעבור ניקוי יסודי ולאחר מכן צביעה מחדש כדי לשמר את העור עצמו שלא יפגע.

לכן יש להימנע מהברשה בספוג הפלא או בכל מברשת אחרת.

לבעלי מקצוע בתחום, בדרך כלל יש מברשות מיוחדות העשויות מצמחים, כך שהם לא פוגעים בעור כלל, וגם הם חייבים להשתמש במברשות בעדינות מרבית.

כמו כן, יש להיזהר מכל מיני מוצרי ניקוי המכילים אלכוהול מכיוון שהם עלולים לגרום נזק שיוביל לירידת צבע מהספה ולעיתים אף יווצר נזק בעור עצמו בפרט בסוגי עורות שהם דקים ועדינים במיוחד. לכן תמיד מומלץ להתייעץ עם מומחה לעור לפני כל פעולה.

במידה והצבע אכן ירד חברתנו תשלח אליכם תוך זמן קצר צוות מקצועי מהמומחים ביותר שיטפל לכם בעור, הן בניקוי הספה, הן בצביעת הספה הן באיחוי ובתפירת הקרעים שנוצרו או בכל דבר אחר הנצרך לכם והכל במחיר סביר השווה לכל אחד.

עור סיני

בשנים האחרונות חלה עליה משמעותית בדרישה למוצרי עור בכלל בספות ומערכות ישיבה למיניהם בפרט. ספות העור ידועים בנוחיותם הרבה ואף במראה טבעי, יוקרתי ועשיר.

לכן חברות הרהיטים והמשווקים בישראל מייבאים מכל העולם ספות וכורסאות מעור בכל גווני צבעי הקשת. עד לא מזמן המקום המרכזי של ייצור ספות מעור היה איטליה אך בשנים האחרונות הדרישה גוברת לייבא ולשווק ספות מעור מסין. קיים סטראוטיפ לגבי כל המוצרים המיובאים בסין וכתוצאה מכך הדעה הרווחת לגבי עור סיני היא שהוא עור זול ולא איכותי, דבר הבא לידי ביטוי בכך שהצבע מתפוצץ והעור נקרע אפילו על ידי שימוש מינימלי. לכאורה בתחילה הסטראוטיפ הזה היה קרוב לאמת אך המציאות איננה כך היום.

לאור הדרישה הגוברת ותופסת תאוצה היצרנים בשוק העור הסיני החליטו להגביה ולהרים את רף האיכות של כל מוצרי העור בכלל ובספות ומושבי עור בפרט. לכן היום כבר אפשר וניתן לקנות ספה מעור סיני, שתהיה איכותית וחזקה לא פחות מהעור האיטלקי אך עם מחיר השווה לכל נפש.

יש לציין שלרוב, הלקוחות אינם מודעים למה שיש להם בבית כך שאפילו לזהות בין עור אמיתי לדמוי עור אינם מצליחים. לכן ראינו צורך לשתף אתכם איך בבדיקה קטנה ופשוטה ניתן לזהות האם יש לכם ספה מעור אמיתי בבית או רק דמוי עור. בשלב הראשון, לחפש כרית בספה עם ריצ'רץ'. בשלב השני, נפתח את הריצ'רץ' ונמשש מתחת את השכבה הפנימית של מה שמתגלה אלינו. אם זה עור, אז מיד תרגישו ואף תראו שזה עור כיוון שזה ללא הצבע וקל להבחין האם מדובר בעור או בבד או שכבה סינתטית אחרת.

מעוניינים בניקוי ספות עור וחידוש ספות עור? מעוניינים בטיפים נוספים לניקוי ספות עור בשיטת עשה זאת בעצמך? המשיכו לקרוא באתר האינטרנט או צרו קשר/השאירו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.
אז בואו לראות את העור בגל אור, החברה המקצועית בארץ לניקוי ספות עור, ריהוט עור, שטיחים ומזרנים.

אין בכל המידע האמור באתר גלאור לחייב את חברתנו בשימוש המידע באתר, האחריות הינה אך ורק על המשתמש.

חברת גלאור שמחה לשתף מידע מקצועי

מחיר ניקוי ספת העור נקבע על פי גודלה ופרמטרים נוספים.

 

התשובה כן, המחיר אינו כולל עלות נוספת

כן, את הרוב הכתמים ניתן להסיר.

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ עם צוות גל אור ללא תשלום או התחייבות

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה