גל אור - חברה באמנת השירות בישראל
קופון שלנו כבר הורדתם?

באפליקציה שלנו חדשות, טיפים, קופונים, הזדמנויות, מבצעים עונתיים ועוד המון הפתעות. לחצו על הקישור המתאים.

תרשו לנו לגלות לכם סוד של מקצוענים...

הקדימו תרופה למכה! עם חומר דוחה כתמים מן המומלצים על ידי החברות המקצועיות בארץ ובעולם!
NeverWet חומר פלא לשמירה על ספות, שטיחים ומזרונים נקיים. דוחה מים, אבק, לכלוך, נוזלים, ועוד. קראו עוד כאן »

Rust-Oleum-NeverWet-pack-300x174

ליצירת קשר

שאלות נפוצות בנושא ניקוי שטיחים ספות וריפודים

לקוחות חדשים רבים שלא ניקו בעבר את השטיחים, הספות או המזרנים באופן מקצועי נוהגים להתעניין ולשאול מספר שאלות, חלקן חוזרות על עצמן.
בעמוד זה מספר שאלות ותשובות בהן אנו נתקלים לעיתים תכופות בקרב לקוחותינו החדשים.

האם שירות ניקוי שטיחים ספות ומזרנים כולל עלויות נוספות?

בפירוש לא, המחירים באתר הם מחירים סופיים ואין כל תוספת עלות או עלויות נלוות שלא מצויינות מראש.

יש ברשותי ספה, שטיח,ריפוד מלוכלך. האם ניתן לנקותו?

לכלוך ניתן להסרה מכל סוגי השטיחים ספות וריפודים. וזאת בעזרת מכונות יניקה הזרקה עוצמתיות בעלות שלשה מנועים. וכן בעזרת חומרים ירוקים וידידותים לסביבה המתקדמים ביותר שביכולתם לחסל אורגניזמים רבים ונושאי מחלות המצויים בשטיח או הריפוד שלך.

האם ניתן להסיר את הכתמים?

את הרוב המוחלט של הכתמים ניתן להסיר. כתמים כגון כתמי זיעה המהול עם אבק מצטבר (במיוחד באזורי הישיבה ובאזורי משענות הידיים בספות, ובאזורי התנועה בשטיחים), כתמי אוכל שהילדים השאירו (נאשים אותם..חחח),וכולי. כתמי דם,דיו, ולפעמים שתן קשים יותר להסרה. חשוב מאד לציין שרמת הניקוי והסרת הכתמים עומדת על שלשה דברים. הציוד, החומרים, והכי חשוב על מנקה הספות/שטיחים. חברת גל אור איננה מתפשרת עם אף אחת מן השלוש. שירותינו הם בסטנדרטים הגבוהים ביותר!

מהי פגישת יעוץ?

צוות מקצועי יגיע לביתך וראשית יאבחן את סוג הספה/שטיח, סוג הלכלוך והכתמים ולאחר מכן ישתף אתכם עם דעתו המקצועית. במקרה שאתם מעונינים יראה לכם הדגמה איך תראה הספה/שטיח, וכל זה ללא כל מחויבות או עלות כל שהיא מצדכם. חברת גל אור כל כך בטוחה ביכולתה להדהימכם שמציעה לכם זאת בחינם!

האם החומרים שאתם משתמשים בהם מסוכנים לילדים או לבעלי חיים?

לא, חברת גל אור משמשת אך ורק בחומרים ירוקים וידידותים לסביבה.

מהו משך הניקוי?

ניקוי ספות נמשך בממוצע כשעתיים. ניקוי שטיח נייד בבית הלקוח נמשך כשעה, ישנה גם האפשרות שהשטיח יאסף על ידנו וינוקה במפעל החברה ולאחר מכן יוחזר בחזרה על ידנו גם כן, במקרה זה התהליך ימשך מרגע אסיפת השטיח עד רגע חזרתו בין 4 ל 5 ימי עבודה. שטיחים מקיר לקיר זהו תהליך נמשך כ-45 דקות לחדר. במקרים של משרדים גדולים ישנה האפשרות לקצר זמן זה על ידי שילוב של מספר צוותים יחד, ללא תוספת עלות.

היכן מתבצע ניקוי הספות, השטיחים או המזרנים?

ניקוי ספות מתבצע בבית הלקוח, כמו כן גם ניקוי שטיחים ניידים ושטיחים מקיר לקיר. במקרה של שטיחים ניידים ישנה גם האפשרות שהשטיח יאסף על ידנו וינוקה במפעל החברה ולאחר מכן יוחזר בחזרה על ידנו גם כן.

האם כדאי לנסות ולנקות בעצמי ללא מכשור מקצועי?

לא, לרוב הדבר גורם יותר נזק מתועלת. מים וסבונים למיניהם שלא נשאבים בחזרה מהשטיח או הספה משאירים כתמי נזקי מים, או סבון הנשאר בשטיח/ספה נהפך למעשה למין מגנט לאבק ולכלוך במיוחד אם הוא סבון מקציף. עם כל זאת, במקרה ונשפך על השטיח/ספה אוכל, שתיה, או כל דבר אחר ואתם מעונינים לנסות ולנקותו בעצמכם, אנא כנסו לעמודנו טיפים על ניקוי שטיחים באתר זה לקבל הכוונה בנושא.

מהי תדירות הניקוי המומלצת?

חברת גל אור ממליצה לנקות את השטיחים/ספות אחת לשנה. אך הדבר משתנה ותלוי בכל לקוח ולקוח. כמובן שזה תלוי בתנועה היום יומית, באופן השמירה השותף, האם ישנם חיות או ילדים, וכולי.

האם אפשר לנסות להסיר את הכתמים בעצמי?

הסרת כתמים מהשטיחים, ספות ומזרונים. מצריכה ידע טרם שניגשים לנסות להסיר את הכתמים. טיפול לא נכון בניסיון להסיר את הכתם יכול לגרום ליותר נזק מתועלת. לכן ליקטנו בשבילכם מספר מאמרים מקצועיים בנושא הסרת כתמים – בשיטת עשה זאת בעצמך. אנא קראו בזהירות ועקבו אחר ההוראות.

מעוניינים לדעת האם אנו מסוגלים להסיר את הכתמים מהספות, שטיחים או המזרונים? שלחו תמונה ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי עם חוות דעת מקצועית – לשליחת תמונה לחצו כאן

למדריך המלא להסרת כתמים וריחות רעים משטיחים וספות – עשה זאת בעצמך – לחצו כאן

למדריך המלא להסרת כתמים וריחות רעים ממזרונים – עשה זאת בעצמך – לחצו כאן

לקראת טיפים ומאמרים נוספים – לחצו כאן

אנו מקווים שהצלחנו לעזור לכם אף במעט. כמובן שנשמח לעזור לכם בכל בעיה או שאלה שתצוץ.

לרשותכם תמיד, גל אור ניקוי שטיחים ספות וריפודים.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלה