מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי מזרנים באור יהודה

ניקוי מזרנים באור יהודה - ניקוי כתמים על המזרן

גם אם אתם מקפידים לישון תמיד עם מצעים מתוחים, גם אתם יכולים להבחין בכתמים לא מעטים על המזרן. רבים לא מצליחים להבין בכלל כיצד זה קורה, אך כתמים על מזרן הם משהו שיכול לקרות לכל אחד. הם יכולים להגיע מזיעה, דם או כתמים ביולוגיים שונים, משקה שנשפך או אפילו לחות בחדר בו אתם ישנים. לכן, אם אתם רוצים לשמור על המזרן שלכם נקי, מצעים זה לא מספיק, אתם חייבים לסגל לעצמכם שגרה קבועה של ניקיון המזרן שלכם, והזמנה קבועה של שירותי ניקיון מקצועיים.

אנו בגל אור מעניקים שירותי ניקוי מזרנים באור יהודה והסביבה ומאפשרים לכם לחדש את המזרן שלכם ולהעניק לעצמכם איכות שינה טובה יותר ואסתטית יותר.

שאיבה עצמתית

ישנם הבדלים רבים בין ניקוי מזרנים ביתי לבין ניקוי מזרנים מקצועי, ההבדל הראשון הוא בעצמת השאיבה. גם אם יש לכם שואב אבק חזק בבית, הוא עדיין לא יהיה כמו השואבים המקצועיים שלנו. אנו מגיעים אליכם עם שואבים בעלי עצמת שאיבה גדולה מאוד, אשר יכולים לשאוב גם נוזלים. העצמה החזקה שואבת אבק מכל כיוון במזרן, ושואבת את הנוזלים בהם אנו משתמשים לניקוי המזרן וגם נוזלים אחרים אשר נספגו בתוכו, מה שמאפשר הוצאה מיטבית של כל גורמי הלכלוך והמזיקים ומהווה צעד חשוב בדרך למזרן נקי ונעים יותר.

חומרי ניקוי איכותיים

אנו לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר, גם בכל מה שנוגע לחומרי הניקוי בהם אנו משתמשים. אנו מקפידים לעשות שימוש בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה, וחומרי ניקוי אשר מנקים את המזרן מבלי לפגוע בו או בחומר ממנו הוא מיוצר. חומרי הניקוי שלנו מלבינים את המזרן מבחוץ, מחטאים אותו מבפנים, והכל תוך שמירה על המזרן ועל הסביבה, כך שתוכלו לשוב לישון על המזרן מיד לאחר הניקוי ללא כל בעיה.

כל כמה זמן להזמין שירותי ניקוי מקצועיים?

את השאלה הזו אנו שומעים הרבה – כל כמה זמן כדאי להזמין שירותי ניקוי מקצועיים. ובכן, התשובה היא באופן כללי פעם בשנה, אך בבתים רבים התדירות צריכה להיות הרבה יותר גבוהה. לדוגמא, משפחות עם ילדים קטנים יודעות כי המזרן נוטה להתלכלך רבות משתן וכתמים דומים, ולכן מזמינות אותנו אחת לחצי שנה בכדי לבצע חיטוי וניקוי מקצועי של המזרן וכך להעניק לילדים שלהם שינה טובה ובריאה יותר.

חשוב להבין כי הלכלוך על המזרן הוא לא רק מפגע אסתטי, אלא עלול להוות מפגע בריאותי. קרדית האבק, עובש פנימי או בקטריות שונות עלולים ליצור הפרעות בנשימה בזמן השינה ואף לאחר מכן, ולכן חשוב מאוד להקפיד על ניקוי וחיטוי מיטבי של המזרן באופן קבוע.

את הניקוי אנו יכולים לבצע בבית שלכם כך שאתם לא צריכים להתאמץ ולהעביר את המזרן, אנחנו נגיע ונבצע את כל העבודה בבית שלכם.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.