מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי מזרנים באריאל

ניקוי מזרנים באריאל - נקה בעצמך

כל מזרן חשוף ללכלוך רב, החל מכתמים של נוזלים שונים, אבק שהצטבר על המזרן, לחות ועוד. אם אתם רוצים לשמור על המזרן שלכם, ולהעניק לעצמכם איכות שינה טובה יותר, הדרך הנכונה לעשות זאת הינה באמצעות ניקוי מזרנים מקצועי.

חברת גל אור מציעה לכם שירותי ניקוי מזרנים ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ואיכותיים מאוד המבטיחים לכם מזרן נקי ונעים בדיוק כמו שאתם אוהבים וצרכים.

בכדי להאריך את אורך חייו של המזרן שלכם ולשמור עליו טוב יותר, הקפידו על ניקוי המזרן באופן קבוע, לפחות פעם בשנה, ובתדירות גבוהה יותר על פי מצבו של המזרן (לדוגמא, מזרן של ילדים קטנים אשר נוטה לסבול מרטיבות).

סכנת קרדית האבק

אבק הוא לא רק לכלוך, הוא הרבה מעבר לזה. שמעתם פעם על קרדית האבק? אם לא, הגעתם אל המקום הנכון. קרדית האבק הינה למעשה סוג של יצור זעיר שלא ניתן להבחין בו בעין רגילה אלא רק באמצעות מיקרוסקופ. קרדית האבק שוכנת במקומות בהם נצבר אבק ומקומות שאינם מנוקים באופן קבוע, ומזרנים הם ללא ספק המצע האידיאלי עבור קרדית האבק בשל העובדה שהם כוללים חלקים שלא ניתן לנקות אותם באופן עצמאי בבית ורבים נוטים לא להתייחס אליהם כלל.

קרדית האבק יכולה לגרום לגירודים, כאבי ראש, צינון והפרעות בנשימה בזמן השינה ועוד. רבים רגישים מאוד לקרדית האבק ושינה על מזרן שאינו נקי מספיק עלולה להיות קשה מאוד עבור אותם אנשים ולכן חשוב להקפיד על ניקיון קבוע של המזרן על ידי חברת ניקיון מקצועית.

חיטוי פנימי של המזרן

אנו בגל אור לא רק מבצעים ניקיון יסודי למזרן שלכם, אלא גם מבצעים חיטוי פנימי שלו. באמצעות מכשור חדשני אנו מצליחים להגיע גם אל השכבות הפנימיות של המזרן כך שאנחנו מחטאים גם את האזורים שאין אליהם גישה ידנית, וכך אנו מבטיחים לכם כי המזרן נקי לחלוטין, ולא רק בשטח החיצוני אותו אתם יכולים לראות בעצמכם.

החיטוי הפנימי הוא חשוב מאוד, והוא חלק בלתי נפרד מהניקוי של המזרן, ולכן חשוב לבחור בחברה שלא מוותרת על השלב הזה ולא מבצעת רק ניקיון חיצוני של המזרן אלא ממש מחזירה לכם את המזרן נקי בדיוק כמו שהוא היה ביום שבו הוא יצא מהמפעל.

ניקוי מזרנים בחדרה

שימוש בחומרי ניקוי ידידותיים

אנו מקפידים מאוד על שימוש בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה ואיכותיים ברמה הגבוהה ביותר. הקפדה על חומרי ניקוי כאלו מבטיחה לא רק ניקוי יסודי, אלא גם שמירה על המזרן ועל הרכב החומרים מהם הוא מיוצר כך שתוכלו להשתמש בו עוד זמן רב ללא בעיה והניקיון לא יגרום לבלאי מהיר יותר של המזרן או נזקים אחרים שיכולים ממש לפגוע בו.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.