מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי מזרנים בגבעתיים

ניקוי מזרנים בבת ים - ניקוי כתמים

אדם ממוצע מעביר שליש מחייו בשינה, ורבים יעידו כי הם מעבירים אפילו זמן רב יותר בשינה, מה שהופך את המזרן שלנו לאחד הפריטים השימושיים ביותר בבית. מזרן איכותי הוא קריטי וחשוב לאיכות השינה שלנו, ולכן אם אתם רוצים ליהנות מהשינה שלכם היטב, לקום רעננים וללא כאבים או חוסר נוחות בזמן השינה, הקפידו לתחזק נכון את המזרן שלכם ולשמור על הניקיון שלו.

מזרן המיטה יכול להיות חשוף לסוגים רבים של כתמים ולכלוך, החל מכתמים ביולוגיים שונים ועד משקה שנשפך על המיטה או אפילו צבע של מצעים זולים שירד והכתים את המזרן, לכן חשוב ניקוי המזרן. כל אלו פוגעים לא רק במראה של המזרן, אלא גם באיכות שלו.

לדוגמא, משקה שנשפך על המזרן יכול לחדור אל עומק השכבות הפנימיות שלו, להיאגר שם וליצור עובש. אמנם, בהתחלה לא תבחינו בכך, אך עד שתבחינו יכול להיות מאוחר מידי. העובש יכול לגרום להפרעות בנשימה, ריחות לא נעימים ולבלאי גבוה ומהיר של המזרן.

כך גם כל כתם או לכלוך אחר, מדובר במפגעים אסתטיים וגם בגורמים שיכולים להביא לנזק למזרן ולקצר את אורך החיים שלו, ולכן אם אתם רוצים לשמור היטב על המזרן, הקפדה על ניקוי שלו הינה חשובה מאוד.

הקפידו על אוורור המזרן

אם מדובר במזרן של ילדים קטנים, אשר חשוף יותר לכתמים ורטיבות, חשוב להקפיד על אוורור שלו בתדירות גבוהה. בעונת הקיץ, או אם יש לכם מרפסת מקורה, כדאי להוציא את המזרן אחת לשבוע – שבועיים בכדי להעניק לו אוורור מיטבי וכן לאפשר לחום השמש לייבש לחות פנימית אשר אולי קיימת בתוך המזרן.

בנוסף, אל תתנו לנוזלים לשהות זמן רב במזרן ללא ייבוש. הילד הרטיב בלילה? הוציאו את המזרן מיד בבוקר החוצה ותנו לנוזלים להתייבש לחלוטין. אם מדובר במזרן דק תוכלו לבצע את הייבוש גם באמצעות מייבש שיער אם לא מדובר בכמות גדולה של נוזל. ללא ייבוש, יתחיל להיווצר עובש.

ניקוי מקצועי של המזרנים שלכם

אחת לחצי שנה – שנה, כדאי להזמין ניקוי מקצועי של המזרן. חברת גל אור מבצעת ניקיון עמוק למזרנים, ניקיון הכולל שימוש בחומרים מקצועיים אשר בשלב הראשון מפקידים חלקיקים של אבק ולכלוך מהמזרן עצמו, ולאחר מכן שואבים את כל אלו באמצעות שואבי אבק ונוזלים עצמתיים וחזקים מאוד.

ניקוי מקצועי ועמוק למזרן

חשוב לבצע תהליך של חיטוי אשר מסייע לחיסול של בקטריות ומיקרואורגניזמים אחרים מהמזרן, גם מהשכבה העליונה של המזרן וגם מהשכבות הפנימיות שלו. בנוסף, משתמשים בחומרים אשר דוחים הצטברות חוזרת של אותן בקטריות.

גם דפנות המזרן והחזית שלו עוברים טיפול הלבנה אשר מעלים לחלוטין כתמים או לכלוכים וכך מחזירים לכם מזרן בוהק במראה חדש, איכותי ומרשים במיוחד, כזה שתוכלו ליהנות ממנו למשך שנים ארוכות ללא כל בעיה.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.