מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי מזרנים בהוד השרון

ניקוי מזרנים בהוד השרון - כל כמה זמן צריך לנקות את המזרן?

המזרן שלכם הוא אחד הפריטים השימושיים ביותר בבית. בכל לילה אתם ישנים על המזרן לפחות 7 שעות, ולעיתים אפילו יותר, מה שאומר שהמזרן חשוף ללכלוך רב – בין אם אלו כתמים של זיעה וכתמים ביולוגיים שונים, אבק ועוד.

לכן, היום יותר ויותר אנשים מודעים לחשיבות של שמירה על המזרן באמצעות ניקוי המזרן באופן קבוע. אם תקפידו על שגרת ניקוי קבועה תוכלו להיות בטוחים כי המזרן ישמש אתכם היטב למשך זמן רב ותוכלו ליהנות ממנו היטב לטווח ארוך.

אך מהי באמת שגרת ניקוי קבועה? כל כמה זמן כדאי לנקות את המזרן ואיך? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

החליפו מצעים לפחות פעם בשבוע

החלפה של המצעים לפחות פעם בשבוע מבטיחה אוורור למזרן, מאפשרת לכם להיות בטוחים כי לא יהיו נוזלים או כתמים על המצעים שיעברו בסופו של דבר אל המזרן ובכלל, מאפשרת לכם לישון על משטח אסתטי ונקי בוודאות.

הקפידו להחליף את המצעים כל שבוע, וכבסו אותם בתכנית מתאימה בכדי להסיר מהם כתמים או לכלוך, והקפידו לייבש היטב את המצעים לפני שאתם שמים אותם שוב על המזרן. מספיקה מעט לחות בכדי לחדור למזרן וליצור עובש ורטיבות ולכן חשוב להחזיר את המצעים יבשים לחלוטין.

במידה ונשפך משקה על המזרן, הילד הרטיב בלילה או שאתם סובלים מהזעת יתר, הקפידו גם לנקות את הכתמים באופן מיידי מהמזרן. ככל שהכתם יישאר ויתקבע על המזרן כך יהיה הרבה יותר קשה לנקות אותו לאחר מכן, והוא עלול ליצור עובש בשכבות הפנימיות ועל המזרן, מה שיהיה לכם הרבה יותר קשה לנקות מאוחר יותר.

נקו את המזרן אחת לחודש

פעם בחודש התחילו עם שאיבה של המזרן באמצעות שואב אבק . חשוב להשתמש בראש צר וארוך של שואב האבק על מנת לבצע את השאיבה גם מהכפלים והקמטים ולא להשאיר אבק בשום מקום. אבק אשר יצטבר על המזרן יגרום להופעה של קרדית האבק ויעורר אלרגיות מיותרות, במיוחד אצל אנשים הרגישים לכך.

לאחר שאיבת האבק כדאי להוציא את המזרן לאוורור בחוץ, במיוחד בחודשי הקיץ בהם השמש יכולה לעשות לו רק טוב. אם אתם מבחינים בכתמים על המזרן, כאשר אתם מוציאים אותו החוצה רססו על הכתם תמיסה של מים חמימים וחומץ ביחס של 1:1 וקרצפו בעדינות בעזרת מברשת רכה בכדי לנקות ולהעלים את הכתמים האלו.

פעם בשנה – הזמינו חברת ניקיון מקצועית

גם אם אתם מקפידים על שגרת ניקוי קבועה של המזרן, ובמיוחד אם אתם לא מקפידים עליה, חשוב להזמין חברת ניקיון מקצועית לניקוי המזרנים בבית שלכם לפחות פעם בשנה. חברת ניקוי מקצועית כזו מגיעה עם ציוד מתקדם ומיוחד וחומרי ניקוי חזקים אשר מאפשרים לבצע את הניקיון על הצד הטוב ביותר ולבצע חיטוי של המזרן עד לשכבות העמוקות ביותר שבו.

ניקוי מזרנים בהוד השרון

הכלים בהם משתמשת חברת ניקיון מקצועית הינם יקרים ולא נגישים לשימוש ביתי, ולכן אם אתם רוצים להיות בטוחים כי המזרנים עליהם אתם ובני המשפחה שלכם ישנים בלילה נקיים לחלוטין, ללא כל בקטריות, אבק או כתמים ולכלוך, אל תוותרו על ניקיון מקצועי שנתי.

חברת גל אור מעניקה שירותי ניקוי מזרונים בהוד השרון והיא יכולה להעניק לכם את השירות הטוב ביותר בתחום. החברה תגיע עד אליכם ותבצע עבורכם ניקיון יסודי לכל המזרנים בבית באותו היום, ועם ייבוש מהיר המאפשר לכם לשוב לישון על אותם מזרנים כבר באותו הלילה ללא כל בעיה.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.