מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי מזרנים בחדרה

ניקוי מזרנים בחדרה- ניקוי עצמאי של המזרון

המזרנים עליהם אנו ישנים בכל לילה חשופים ללכלוך רב, וללא שמירה טובה וניקיון קבוע בתוך זמן קצר אתם עשויים להבחין כי המזרן הפך להיות מוכתם מאוד, מעובש, מעלה ריחות לא נעימים וכבר לא ניתן לישון עליו בנוחות כמו בהתחלה.

לכן, אם אתם רוצים לשמור היטב על המזרן שלכם לאורך זמן, ואתם רוצים להיות בטוחים כי תוכלו ליהנות מהשימוש בו לאורך זמן ותוכלו ליהנות ממזרן נקי וללא כל בעיות, קראו את המאמר ,כיצד לנקות כתמים ממזרן ותדעו כיצד לנקות סוגים שונים של כתמים על המזרן ביעילות ובקלות רבה.

ניקוי כתמים ביולוגיים

תחת הכותרת של “כתמים ביולוגיים” נכללים סוגי כתמים רבים כמו שתן, קיא, דם, צואה וכדומה. בכדי לנקות כתמים מהסוג הזה, בצעו את השלבים הבאים:

  1. צרו תמיסה ביתית ממים חמים (לא רותחים) וחומץ ביחס של 1:1 והעבירו את התמיסה לבקבוק ספריי. השפריצו את התמיסה על הכתם והשרו למשך כ 10 דקות.
  2. הברישו את האזור המוכתם בעדינות עם מברשת בעלת סיבים דקים. חשוב לבצע את הפעולה הזו בצורה עדינה אחרת תגרמו נזק למזרן.
  3. השתמשו במטלית יבשה בכדי להספיג את הרטיבות של תמיסת החומץ וייבשו את האזור באמצעות מייבש שיער.
  4. השאירו את המזרן תחת השמש להתייבשות מוחלטת. אל תחזירו אותו לשימוש לפני שהוא יבש לחלוטין שכן הדבר עלול לגרום להצטברות נוזלים, גם אם בלתי נראית לעין, אשר תוביל לעובש, ריחות לא נעימים והרס למזרן.

ניקוי מזרן תינוק

אם אתם מעוניינים לנקות את המזרן של מיטת התינוק, חשוב לעשות זאת באמצעות חומרים שאינם יכולים לגרום לאלרגיות או ריח חריף. לכן, למזרן מהסוג הזה ניתן להשתמש בתמיסה של נוזל כביסה מיוחד לתינוקות מהול במים, להתיז על הכתם ולייבש. שימו לב – מזרנים כאלו נוטים להתלכלך מהר מאוד ובתדירות גבוהה באופן טבעי, ולכן מיד כאשר אתם מבחינים בהיווצרות של כתם – טפלו בו. ככל שתמתינו יותר ותתנו לכתם או למקור הלכלוך להיספג במזרן יהיה הרבה יותר קשה לנקות אותו לאחר מכן.

הלבנת המזרן

גם אם אתם מטפלים בכתמים על המזרן מיד, עם הזמן מזרנים רבים נוטים להצהיב ולשנות את הצבע הלבן הבוהק שהיה להם בהתחלה. לכן, פעם בכמה חודשים כדאי לבצע טיפול הלבנה למזרן בכדי לשמור על הצבע הלבן המקורי שלו וכך להעניק לו מראה הרבה יותר אסתטי והרבה יותר נעים. שימו לב – במזרנים של אנשים הסובלים מהזעת יתר, במיוחד בלילה, כדאי לבצע את הטיפול הזה אחת לחודש שכן ההזעה גורמת להצהבה מהירה יותר של המזרן ולכתמים רבים.

בכדי להלבין את המזרן ערבבו אבקת כביסה מלבינה עם מים חמים עד להמסה מוחלטת של האבקה.  בעזרת מברשת עדינה הברישו את התמיסה על המזרן והשאירו כך תחת השמש לכמה שעות, תלוי ברמת ההצהבה והכתמים על המזרן.

לאחר מכן, מלאו מים חמים בבקבוק ספרי והתיזו על המזרן. השימוש בבקבוק ספריי מונע הרטבת יתר של המזרן אשר תגרום לעובש וקושי בייבוש שלו. את המים ייבשו באמצעות מטלית יבשה והשאירו את המזרן להתייבשות מוחלטת בשמש.

ניקוי מזרנים בחדרה

לא הצלחתם לנקות בעצמכם?

אם ניסיתם הכל ואתם לא מצליחים לנקות את המזרן בעצמכם, זה הזמן לתת לאנשי מקצוע לעשות את העבודה בשבילכם. חברת גל אור מציעה לכם שירותי ניקוי מזרונים בחדרה בהם תוכלו ליהנות מניקוי וחיטוי עמוק של המזרן ולקבל מזרן כמו חדש בתוך זמן קצר.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.