מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי מזרנים בחולון

ניקוי מזרנים החולון - ניקוי אבק

מזרנים יכולים להתלכלך מגורמים רבים. קודם כל – אבק. במיוחד בפינות ובקיפולים של המזרן יכול להיווצר אבק רב שלעיתים לא מתייחסים אליו כאשר מנקים את המזרן בבית, גם אם אתם מקפידים להשתמש בשואב אבק מידי שבוע. ישנן פינות אשר שואב האבק לא מגיע אליהן או שהן נסתרות מהעין, מה שמוביל בסופו של דבר להצטברות קרדית האבק ובעיות שמשפיעות על הבריאות של מי שישן על המזרן.

מעבר לכך, נוזלים אשר מגיעים אל המזרן, בין אם אלו נוזלים ביולוגיים או משקאות שונים, יכולים ליצור כתמים ואפילו להתיישב בשכבות הפנימיות של המזרן וליצור רטיבות רבה ועובש.

אז איך שומרים על מזרן נקי באופן קבוע? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

הקפדה על ניקוי קבוע של המזרן

בכל שבוע הקפידו להוציא את המזרן לאוורור בחוץ, במיוחד בימי קיץ חמים, אל תוותרו על זה. מעבר לכך, הקפידו בכל שבוע להשתמש בשואב אבק בכדי לשאוב את האבק מהמזרן, ונסו להיכנס עם השואב גם אל הקפלים הקשים יותר של המזרן. אם אתם מבחינים בכתמים על המזרן השתמשו בתמיסה ביתית של סודה לשתיה וחומץ לבן ביחס של 1:1 – העבירו את התמיסה אל בקבוק שפריצר והתיזו על הכתם, השאירו כך כרבע שעה ולאחר מכן שאבו את התמיסה עם שואב האבק ועם מטלית יבשה הסירו שאריות של התמיסה.

ישנם כתמים שתוכלו להסיר גם באמצעות פיזור אבקת כביסה על הכתם והשריה לחצי שעה ובסיום שאיבה, בעיקר כתמים קלים.

ניקוי מקצועי של המזרן לפחות אחת לשנה

לפחות פעם בשנה, ומומלץ אפילו פעם בחצי שנה, הזמינו שירותי ניקיון מקצועיים לניקוי עמוק של המזרן שלכם. אנו בגל אור מבצעים ניקוי באמצעות כלים מיוחדים ובשיטות חדשניות אשר חודרות אל עומק המזרן, גם במזרנים עבים במיוחד, וכך הופכים את המזרן שלכם לנקי גם באזורים שאתם לא מבחינים בהם.

ניקיון המקצועי של מזרן הוא ברמה אחרת לגמרי מכל סוג של ניקיון שתוכלו לעשות בבית שלכם, ואם אתם רוצים להיות בטוחים כי המזרן שלכם אסתטי ונקי לחלוטין, ללא בקטריות, אבק או לכלוך מכל סוג – זו הדרך היחידה להגיע למטרה.

שימוש בכיסוי מזרן הניתן לכיבוס

אם אתם רוצים למנוע חלק גדול מהכתמים על המזרן, ואפילו למנוע ספיגה של נוזלים במזרן עצמו, עשו שימוש במגן מזרן שתוכלו לכבס במכונת הכביסה הביתית שלכם. היום מגן מזרן הוא כבר לא סדין הניילון הרועש המוכר לנו מפעם אלא מדובר בשכבת בד מרופדת ונוחה שלא תרגישו אותה תחת המצעים של המיטה, אך תעניק הגנה טובה מאוד למזרן עצמו והיא חשובה במיוחד במיטות של ילדים בהן הסיכוי לספיגה של נוזלים במזרן או לכלוך בכלל הינו הרבה יותר גבוה.

הקפידו לוודא כי אתם בוחרים כיסוי בגודל נכון שיכסה את המזרן כולו.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.