מחירון ומבצעים צור קשר להדגמה חינם

ניקוי מזרנים ביהוד

ניקוי מזרנים ביהוד - חומרים ביתיים לניקוי מזרנים

רוצים לשמור על המזרנים בבית שלכם נקיים לחלוטין? רוצים להיות בטוחים כי אתם ובני המשפחה שלכם ישנים על מזרנים נקיים ונוחים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. היום ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי ניקיון לניקוי מזרנים בכל חנות, אך אם אתם רוצים לבחור באופציות טבעיות, או רוצים לדעת כיצד לנקות כתמים מהמזרנים בבית שלכם מבלי לרוץ ולרכוש חומרי ניקיון שונים, זהו המאמר הנכון עבורכם.

במאמר זה תמצאו כמה אופציות לחומרי ניקוי שתוכלו להכין בעצמכם ממוצרים שיש כמעט לכל אחד בבית, ובעזרתם תוכלו לשמור על המזרנים בבית שלכם הרבה יותר נקיים ונעימים.

עזרה ראשונה לכתמים

הילד הרטיב על המזרן ואתם עייפים מידי כדי להתחיל לנקות? נשפך משקה ואתם חייבים לצאת לעבודה? סודה לשתיה יכולה לעזור לכם מאוד.  פזרו אבקת סודה לשתיה על הכתם והשאירו אותה כך על המזרן. הסודה תנקה את הכתם ותספוג את הנוזלים כך שמאוחר יותר תוכלו לשאוב אותה באמצעות שואב אבק ביתי ולהספיג את הכתם עם מטלית יבשה.

תמיסה לניקוי כתמים ביולוגיים

סוג הכתמים הנפוץ ביותר על מזרנים אלו כתמים ביולוגיים. ישנו מגוון רחב של כתמים מהסוג הזה – כתמי שתן או צואה, קיא, דם, זיעה ועוד. מזרנים חשופים מאוד לכתמים כאלו ולכן אם אתם מבחינים בכתם כזה על המזרן, חשוב לבצע פעולות ניקוי מידיות. ככל שתחכו כך הוא ייספג במזרן ויהיה הרבה יותר קשה לנקות אותו.

בכדי לנקות כתמים ביולוגיים ערבבו מים חמים עם חומץ לבן ביחס של 1:1. העבירו את התמיסה לבקבוק ספריי (כמו בקבוק ריק של נוזל לניקוי חלונות) ורססו על הכתם. השרו ל 5-10 דקות ולאחר מכן שפשפו בעדינות באמצעות מברשת עדינה שלא תפגע בבד של המזרן. לאחר מכן ספגו את הנוזל אל מטלית לחה וייבשו את המזרן. בקיץ הכי טוב לייבש אותו בחוץ מול קרני השמש, ובחורף השתמשו במייבש שיער בכדי לייבש לחלוטין ולא להותיר נוזל על המזרן אשר יוביל לעובש ונזקים דומים.

ניקוי כללי וריח נעים

פעם בחודש כדי לנקות את המזרן בניקוי כללי, גם אם אתם לא מבחינים בכתמים משמעותיים. הכינו תמיסה נוזלית של אבקת כביסה מלבינה עם מים חמים, וערבבו עד להמסה מלאה של האבקה. בעזרת מברשת עדינה שפשפו את המזרן עם התמיסה והשאירו בשמש לכשעה. לאחר כשעה (תלוי בעצמת השמש באותו היום…) המים יתאדו והאבקה תחזור להיות בצורתה המקורית – אבקה. אז, באמצעות שואב אבק שאבו את כל האבקה, עברו עם מטלית יבשה על כל המזרן והשאירו להתייבשות מלאה בשמש.

כך המזרן יקבל גוון לבן, נקי ומרשים, ויישאר בו ריח נעים מאוד אשר ללא ספק יהפוך את השינה שלכם להרבה יותר נעימה.

ניקוי מזרנים ביהוד

ניקוי וחיטוי מקצועי

ישנם כתמים רבים ולכלוכים עמוקים שגם אם תנסו בכל חומרי הניקיון האפשריים לשימוש ביתי, לא תצליחו לנקות אותם היטב. אם אתם רוצים להיות בטוחים כי המזרן שלכם נקי לא רק מבחוץ, אלא גם בשכבות העמוקות והפנימיות שלו, הזמינו חברת ניקיון מקצועית פעם בחצי שנה / שנה (תלוי בלכלוך על המזרן) בכדי לנקות אותו בצורה יסודית וקפדנית.

חברת גל אור, חברת ניקיון מקצועית המתמחה בתחום, מציעה לכם שירותי ניקוי מזרנים ביהוד ובכל הסביבה ומגיעה עד הבית שלכם עם ציוד מקצועי לניקוי עמוק של כל המזרנים בבית. מדובר בניקוי יסודי יותר מכל ניקוי ביתי, אשר חודר עד לעומק המזרן וכך מנקה גם כתמים ובקטריות מהחלקים הפנימיים אשר אינם נגלים לעין.

ליצירת קשר מהיר, נשמח לענות על כל שאלהפנייה בנושא:

מעוניינים לדעת אם הכתמים יורדים? שילחו תמונה:


.